Kaski rowerowe dla dzieci ranking

0
1041
Najlepszy


kask rowerowy dla dziecka Nils Extreme Mtw08 Różowy Dla Dzieci

9.8
Nils Extreme Mtw08 Różowy Dla Dzieci
Wybór miesiąca


kask rowerowy dla dziecka Meteor Dla Dzieci Ma-2 Robot 2396823969

9.7
Meteor Dla Dzieci Ma-2 Robot 2396823969
Najpopularniejszy


kask rowerowy dla dziecka Woom Kask Rowerowy Dla Dzieci Czerwony

9.5
Woom Kask Rowerowy Dla Dzieci Czerwony

Najlepszy kask rowerowy dla dziecka w 2024

Jednym z podstawowych elementów dziecięcego wyposażenia podczas pierwszych wycieczek rowerowych jest wygodny, bezpieczny i idealnie dobrany kask. To właśnie na nim ciąży dość trudne zadanie, jakim jest ochrona główki malucha przed ewentualnymi uderzeniami i urazami. Większość modeli kasków wyposażonych została w specjalne otwory wentylacyjne, których zadaniem jest cyrkulacja powietrza, utrzymująca ciepłotę głowy dziecka w optymalnej temperaturze. Chcąc zapewnić synkowi lub córce maksimum komfortu podczas noszenia, warto wybrać kask wyściełany miękkimi i delikatnymi wkładkami. Dobrze, aby przedmiot miał też możliwość regulacji zapięcia. Przed wyborem kasku rowerowego dla swojego dziecka koniecznie sprawdź modele zawarte w naszym rankingu!

Kaski rowerowe dla dzieci ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: maj, 2024

Nils Extreme Mtw08 Różowy Dla Dzieci

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Nils Extreme Mtw08 Różowy Dla Dzieci – Opis:

Idealnym wyborem dla dziewczynki będzie kask MTW08 marki Nils Extreme występujący w prześlicznym różowo-czerwonym kolorze. Doskonale zdaje egzamin podczas jazdy na rowerze, hulajnodze czy deskorolce. Wysoką ochronę główki dziecka zapewnia pianka EPS, która wstrzyknięta dzięki technologii in-mold niweluje wszelkie wstrząsy i drgania. Używając pokrętła znajdującego się w wyposażeniu w tylnej części kasku, można łatwo dopasować ochraniacz do malutkiej głowy. Zaletą jest również pasek z klamrą ułatwiającym regulację.

 • Kategoria: kask rowerowy dla dziecka
 • Cena: 55,98zł

Meteor Dla Dzieci Ma-2 Robot 2396823969

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Meteor Dla Dzieci Ma-2 Robot 2396823969 – Opis:

Model Ma-2 Robot marki Meteor to wyjątkowy kask dziecięcy, którego zadaniem jest ochrona główki malucha w trakcie pierwszych podrygów na rolkach, desce, hulajnodze oraz podczas dłuższych wycieczek rowerowych w późniejszym okresie. Kask jest świetnie zbudowany, idealnie dopasowuje się do główki dziecka, zapewniając tym samym komfort jazdy. Wygodę gwarantuje welurowa wyściółka. Dodatkowym jego atutem jest wydłużony tył, który chroni kark małego rowerzysty. Zakładanie i ściąganie modelu to szybki proces – wszystko to dzięki zastosowanym systemom szybkiego zapięcia i regulacji obwodu.

 • Kategoria: kask rowerowy dla dziecka
 • Cena: 58,50zł

Woom Kask Rowerowy Dla Dzieci Czerwony

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Woom Kask Rowerowy Dla Dzieci Czerwony – Opis:

Świetną propozycją zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca jest występujący w kolorze czerwonym kask Kids 2 od marki Woom. Jego konstrukcja jest na tyle przemyślana, aby znakomicie chronić główkę, skronie oraz kark przed wszelkimi drganiami, wstrząsami, a także ewentualnym upadkiem i uderzeniem. Liczne otwory wentylacyjne eliminują ryzyko przegrzania oraz nadmiernego pocenia. Wygodę zakładania i ściągania gwarantuje zaś magnetyczna klamra. Kask dodatkowo został wyposażony w elementy odblaskowe, zapewniające bezpieczeństwo w trakcie jazdy po zmroku.

 • Kategoria: kask rowerowy dla dziecka
 • Cena: 315,00zł

Weeride Kask Rowerowy Dla Dzieci Czarny

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Weeride Kask Rowerowy Dla Dzieci Czarny – Opis:

Spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa i jakości kaskiem dziecięcym jest model marki Weeride. Występuje on w rozmiarze XXS i klasycznych kolorach – czarnych oraz czerwonych, które z pewnością przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom w różnym wieku. Produkt posiada znak bezpieczeństwa CE. Model ceniony jest przez wielu rodziców za sprawną regulację, wentylację oraz wygodne w użytkowaniu zapięcie. Na jego atrakcyjny kształt składa się odporna na uszkodzenia skorupa wykończona pianką styropianową, na której leży odpowiedzialność ochrony główki dziecka w każdych możliwych okolicznościach.

 • Kategoria: kask rowerowy dla dziecka
 • Cena: 42,99zł

Hornit Blm910 Czarny Dla Dzieci

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Hornit Blm910 Czarny Dla Dzieci – Opis:

Model BLM910 producenta Hornit to rewelacyjny ochraniacz główki małego odkrywcy, którego pasjonuje jazda na rolkach, hulajnodze, deskorolce, wrotkach czy rowerze. Solidność i wytrzymałość kasku gwarantują certyfikaty CE, EN1078 oraz CPSC. Pasek można łatwo i szybko wyregulować na odpowiednią szerokość w zakresie od 48 do 52 cm. Jego klasyczny czarny kolor przypasuje każdemu dziecku, niezależnie od wieku. Przedłużony tył odpowiedzialny jest na ochronę szyi oraz karku maluszka. Styropianowa warstwa i miękki materiał stanowią elementy wygodny małego rowerzysty podczas wycieczek.

 • Kategoria: kask rowerowy dla dziecka
 • Cena: 131,00zł