Kasa fiskalna dla dzieci ranking

0
871
Kasa-fiskalna-dla-dzieci-ranking
Najlepszy


kasa fiskalna dla dzieci Malplay Kasa Fiskalna Dla Dzieci Do Zabawy Z Akcesoriami Zakupy

9.8
Malplay Kasa Fiskalna Dla Dzieci Do Zabawy Z Akcesoriami Zakupy
Wybór miesiąca


kasa fiskalna dla dzieci Leantoys Market Kasa Fiskalna + Wózek Sklepowy Akcesoria - Zabawka

9.7
Leantoys Market Kasa Fiskalna + Wózek Sklepowy Akcesoria – Zabawka
Najpopularniejszy


kasa fiskalna dla dzieci Kasa fiskalna z dotykowym panelem - Zabawka

9.5
Kasa fiskalna z dotykowym panelem – Zabawka

Najlepszy kasa fiskalna dla dzieci w 2024

Wśród szerokiego asortymentu zabawek dla dzieci na rynku, wyjątkową rolę odgrywa funkcjonalna kasa fiskalna. Jest to produkt, który umożliwi dziecku nie tylko zabawę w sklep, odgrywanie realistycznych scenek czy wyćwiczy naukę liczenia, ale przy pomocy często dołączonych kompletów monet czy banknotów wspomoże naukę liczenia. Wielozadaniowa kasa fiskalna ułatwi też rodzicom tłumaczenie dziecku, na czym polegają prawdziwe codziennie obowiązki, w tym przypadku także wybór odpowiednich produktów podczas zakupów.

Kasa fiskalna dla dzieci ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Malplay Kasa Fiskalna Dla Dzieci Do Zabawy Z Akcesoriami Zakupy

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Malplay Kasa Fiskalna Dla Dzieci Do Zabawy Z Akcesoriami Zakupy – Opis:

Kasa fiskalna producenta Malplay to przedmiot łączący naukę oraz zabawę. Produkt ten przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, a z uwagi na kolorystykę zapewne najbardziej przypasuje dziewczynkom. Dzięki wbudowanym funkcjom w kasie – szufladka na pieniążki, czytnik kodów cenowych z dźwiękiem, możliwość płatności kartą płatniczą, Twoje dziecko może poczuć się jak sprzedawca w prawdziwym sklepie, a przy pomocy dołączonych do zestawu papierowych pieniążków i monet uczyć liczyć. W pudełku znaleźć można też owoce, wózek i koszyczek na zakupy, co sprawia, że zwykła zabawa staje się realistyczną sceną z codziennego dorosłego życia.

 • Kategoria: kasa fiskalna dla dzieci
 • Cena: 89,00zł

Leantoys Market Kasa Fiskalna + Wózek Sklepowy Akcesoria – Zabawka

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Leantoys Market Kasa Fiskalna + Wózek Sklepowy Akcesoria – Zabawka – Opis:

Realistyczna kasa fiskalna, pojemny wózek oraz produkty, które na co dzień można spotkać w sklepie to fantastyczna propozycja zabawki dla przedszkolaków od marki Lean Toys. Intensywne kolory, wysoka jakość wykonania i dokładność w każdym detalu z pewnością przypadnie do gustu każdego malucha i będzie początkiem wspaniałej zabawy. Dużymi atutami zabawki są atrapy typowych marketowych sprzętów – skanera, wyświetlacza oraz pieniądze, uczące negocjacji i liczenia, pozwalające na odgrywanie typowych scenek ze sklepu.

 • Kategoria: kasa fiskalna dla dzieci
 • Cena: 65,79zł

Kasa fiskalna z dotykowym panelem – Zabawka

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Kasa fiskalna z dotykowym panelem – Zabawka – Opis:

Zbliżają się 3 urodziny Twojej pociechy i szukasz prezentu, który sprawi duży uśmiech na twarzy malucha? Kasa fiskalna z dotykowym panelem marki Lean Toys to wyjątkowa propozycja dla dzieci, uwielbiających zakupy lub zabawę w sklep. W pełni bezpieczna, wykonana z plastiku zabawka została wyposażona w banknoty, czytnik kodów, mikrofon oraz kalkulator, ułatwiające przednią zabawę oraz wyjaśnienie dziecku, na czym polegają prawdziwe zakupy. Przemyślana kolorystyka i bogate wzornictwo z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku.

 • Kategoria: kasa fiskalna dla dzieci
 • Cena: 112,26zł

Fisher-Price Wesoła Kasa Fiskalna 72044 – Zabawka

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Fisher-Price Wesoła Kasa Fiskalna 72044 – Zabawka – Opis:

Bardzo podstawową, ale nadzwyczaj funkcjonalną i bezpieczną dla maluchów zabawką jest kasa fiskalna producenta Fisher-Price. Jest to niewielka, poręczna i łatwa do przechowywania kasa, która umożliwia dziecku naukę poprzez świetną zabawę. Zaletą zabawki jest wygodna korbka, która po przekręceniu, otwiera szufladkę, służącą do przechowywania pieniędzy, a zamontowany dzwonek wydaje donośny dźwięk. Do zestawu dołączone zostały też kolorowe monety, których zadaniem jest wspomagać naukę liczenia dziecka.

 • Kategoria: kasa fiskalna dla dzieci
 • Cena: 90,89zł

Kruzzel Kasa Fiskalna Dla Dzieci Waga Kalkulator Pieniądze – Zabawka

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Kruzzel Kasa Fiskalna Dla Dzieci Waga Kalkulator Pieniądze – Zabawka – Opis:

Kasa fiskalna marki Kruzzel to fantastyczna zabawka dla dzieci, które niedawno ukończyły 3 rok życia. Została ona skonstruowana w taki sposób, aby przypominać prawdziwy sprzęt w markecie oraz umożliwić dziecku wspaniałą zabawę w sklep. Kasa wyposażona została w wygodny, dotykowy wyświetlacz z kalkulatorem, praktyczny czytnik cen oraz pojemną wagę, dzięki której zakup warzyw lub owoców nie będzie problemem. W zestawie można znaleźć też komplet monet i banknotów, kartę kredytową, a także kilkanaście atrap produktów spożywczych.

 • Kategoria: kasa fiskalna dla dzieci
 • Cena: 133,77zł