Irygator do zębów ranking

0
749
Irygator-do-zębów-ranking
Najlepszy


irygator do zębów Waterpik Wp 660e2 Ultra Professional

9.8
Waterpik Wp 660e2 Ultra Professional
Wybór miesiąca


irygator do zębów Panasonic EW1211W845

9.7
Panasonic EW1211W845
Najpopularniejszy


irygator do zębów SEYSSO Oxygen Travel

9.5
SEYSSO Oxygen Travel

Najlepszy irygator do zębów w 2024

Niezbędnymi sprzętami do utrzymania odpowiedniej higieny jamy ustnej są dobrej jakości szczoteczka oraz irygator do zębów. To drugie w kolejności urządzenie służy do czyszczenia przestrzeni pomiędzy zębami, wykorzystując do tego płyn, który jest wystrzeliwany w uzębienie pod wysokim, ale w pełni bezpiecznym ciśnieniem. Tego typu sprzęt z powodzeniem zastąpi wszelkie wykałaczki i nici dentystyczne, stosowane zazwyczaj w celu pozbycia się resztek pokarmu z zębów. Warto więc zainwestować w dopasowany irygator, gdyż prawidłowa pielęgnacja uzębienia jest kluczem do czystego i zdrowego uśmiechu.

Irygator do zębów ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

WYBÓR MIESIĄCA

Panasonic EW1211W845

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 189,00zł

NAJLEPSZY

SEYSSO Oxygen Travel

9.5
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 299,90zł

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 99,00zł

Waterpik Wp 660e2 Ultra Professional

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Waterpik Wp 660e2 Ultra Professional – Opis:

Regularnie czyścisz zęby szczoteczką, a masz wrażenie, że Twoja jama ustna nadal nie jest wystarczająco czysta i higieniczna? Polecamy zaopatrzyć się irygator dentystyczny Waterpik Wp-660 E2 Ultra Professional. Z pomocą tego przedmiotu wszelkie reszki jedzenia oraz niewidoczne gołym okiem bakterie zostaną usunięte, a już po kilku dniach użytkowania będzie można zaobserwować pierwsze niesamowite efekty. Irygator został wyposażony w 10 poziomów regulacji ciśnienia, dwa tryby pracy – floss – do codziennego czyszczenia oraz massage – tryb masażu dziąseł, 7 końcówek w zestawie oraz 2 – letnią gwarancję.

 • Kategoria: irygator do zębów
 • Cena: 429,00zł

Panasonic EW1211W845

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Panasonic EW1211W845 – Opis:

Jeśli chcesz zapewnić sobie i swojej jamie ustnej niezbędną, efektywną pielęgnację, warto zakupić irygator do zębów EW1211W845 od Panasonic. Ten ładowany akumulatorowo sprzęt wyposażony został w praktyczny zbiornik wodny, który po napełnieniu wraz z odpowiednią końcówką staje się przeciwnikiem wszelkich bakterii i resztek pokarmu pozostałych między zębami. Dzięki dwóm trybom pracy – zwykły i delikatny, łatwo według własnych preferencji, wybrać odpowiedni strumień wody wtryskiwany w przestrzenie jamy ustnej.

 • Kategoria: irygator do zębów
 • Cena: 189,00zł

SEYSSO Oxygen Travel

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

SEYSSO Oxygen Travel – Opis:

Zależy Ci na białym, pięknym uśmiechu? Nie lubisz częstych wizyt u psychologa i robisz wszystko, aby Twoje zęby były nie tylko czyste, ale także zdrowe? Polecamy zakup zasilanego bezprzewodowo irygatora Seysso Oxygen Travel, którego każda z 3 końcówek dołączonych do zestawu wraz z obrotową dyszą i strumieniem wody w jednym z wybranych programów pracy – Normal, Soft i Puls dociera w najtrudniejsze miejsca jamy ustnej, skutecznie pozbywając się jedzenia i bakterii. Irygator został zaprojektowany tak, aby móc czyścić także elementy aparatu ortodontycznego.

 • Kategoria: irygator do zębów
 • Cena: 299,90zł

Haxe RST5012

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Haxe RST5012 – Opis:

Irygator do zębów Haxe RST5012 to niezastąpiony sprzęt w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Zastosowana technologia w tym urządzeniu pozwala na usunięcie do 99,9% płytki nazębnej w swojej własnej łazience, bez ingerencji stomatologa. Irygator został wyposażony w 3 precyzyjne końcówki, docierające w najciaśniejsze zakamarki międzyzębowe oraz trzy tryby działania, które są do wyboru w zależności od potrzeb. Sprzęt zajmuje bardzo mało miejsca, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi urządzenie można zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

 • Kategoria: irygator do zębów
 • Cena: 99,00zł

Oral-B AquaCare 6 ProExpert MDH20.026.3

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Oral-B AquaCare 6 ProExpert MDH20.026.3 – Opis:

Jedna z najbardziej popularnych marek w kategorii preparatów i urządzeń do czyszczenia jamy ustnej – Oral B stworzyła fantastyczny irygator do zębów AquaCare 6 ProExpert MDH20.026.3, którego regularne użytkowanie jest równie ważne, jak codziennie szczotkowanie zębów. Ciągły strumień jest niezwykle pomocny w czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych, a jeden z 3 trybów intensywności pracy pozwala dobrać odpowiedni poziom w zależności od wrażliwości dziąseł i zębów. Dodatkowym atutem jest zastosowana technologia Oxyjet, której zadaniem jest tworzyć czyszczące mikropęcherzyki poprzez zmniejszenie ilości wody i powietrza wypuszczanych przez końcówki.

 • Kategoria: irygator do zębów
 • Cena: 420,50zł