Inhalatory ranking

0
1116
Najlepszy


inhalator Philips Respironics InnoSpire Elegance

9.8
Philips Respironics InnoSpire Elegance
Wybór miesiąca


inhalator Flaem 4Neb Inhalator z 4 trybami

9.7
Flaem 4Neb Inhalator z 4 trybami
Najpopularniejszy


inhalator Microlife Inhalator NEB 200

9.5
Microlife Inhalator NEB 200

Najlepszy inhalator w 2024

Katar lub infekcje górnych dróg oddechowych to przypadłości, które dość często atakują zarówno dorosłych, jak i dzieci, bez względu na porę roku. Są one na tyle nieprzyjemne, że często uprzykrzają codzienne funkcjonowanie, a także utrudniają spokojny sen. Jedną z mniej inwazyjnych metod leczenia jest inhalacja. Do tego procesu służy inhalator, który umożliwia podanie wskazanych leków w postaci aerozolu. Dostarczane do ludzkiego organizmu lecznicze substancje wraz z parą łatwo, szybko i skutecznie przynoszą ulgę w uciążliwych stanach zapalnych. Z uwagi na szeroki asortyment na rynku w sklepach można spotkać inhalatory ultradźwiękowe, pneumatyczne, tłokowe, a także specjalne dla dzieci z motywami różnorodnych postaci.

Inhalatory ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Philips Respironics InnoSpire Elegance

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Philips Respironics InnoSpire Elegance – Opis:

Philips Respironics InnoSpire Elegance to wyjątkowy inhalator, który doskonale sprawdzi się dla całej rodziny. Zasada jego działania opiera się na wytwarzaniu odpowiedniej ilości cząsteczek pary, która wraz z płynnym lekiem trafia do zainfekowanych górnych dróg oddechowych, przynosząc ulgę, a zarazem skutecznie lecząc powstały stan zapalny. Głównymi zaletami urządzenia są bezawaryjność oraz ciągły tryb pracy. W zestawie oprócz samego nebulizatora można znaleźć specjalne, wymienne filtry oraz dedykowaną maskę dla dorosłych osób.

 • Kategoria: inhalator
 • Cena: 209,00zł

Flaem 4Neb Inhalator z 4 trybami

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Flaem 4Neb Inhalator z 4 trybami – Opis:

Jednym z najnowocześniejszych inhalatorów występujących obecnie na medycznym rynku jest Flaem 4Neb. Charakteryzuje się on czterema trybami pracy, z których pomocą inhalacja działa wielokierunkowo – szczególnie dobrze sprawdza się przy chorobach gardła, nosa i oskrzeli. Fantastyczną zaletą proponowanego sprzętu jest zmniejszona dyspersja przy jednoczesnym odpowiednim dawkowaniu dedykowanych stanom zapalnym dróg oddechowych leków. Dołączone liczne akcesoria to dodatkowy atut całego zestawu. Obecność maski dla dorosłych i dzieci sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno u młodszych, jak i u starszych.

 • Kategoria: inhalator
 • Cena: 159,98zł

Microlife Inhalator NEB 200

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Microlife Inhalator NEB 200 – Opis:

Na uwagę zasługuje także medyczny inhalator tłokowy od jednego z lepszych producentów tego typu produktów – Microlife NEB 200. Nadaje się do terapii wziewnej, z której może korzystać każdy domownik, niezależnie od wieku. Niewielkie wymiary sprawiają, że inhalacje można wykonywać w dowolnym miejscu w domu. Dołączona torba transportowa zaś umożliwia transport i przechowywanie. Inhalator jest łatwy do utrzymania w czystości, a jego obsługa należy do banalnie prostych. W zestawie znaleźć można maskę dla dorosłych oraz dzieci i końcówki dodatkowe, takie jak ustnik oraz nosek, a także wymienne filtry i wąż powietrzny.

 • Kategoria: inhalator
 • Cena: 117,70zł

VITAMMY GATTINO PINK

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

VITAMMY GATTINO PINK – Opis:

Inhalator Vitammy Gattino w kolorze różowym to solidny i wydajny sprzęt, który przypadnie do gustu przede wszystkim dzieciom, a z uwagi na barwy w szczególności dziewczynkom. Ten zasilany sieciowo sprzęt posiada przyjemną i bezpieczną, a zarazem solidną oraz odporną na wszelkie uszkodzenia obudowę. Dołączone do zestawu końcówki sprawiają, że on być stosowany zarówno u niemowlaków, jak i większych dzieci czy dorosłych. Najlepiej sprawdza się podczas kataru, bólu gardła i kaszlu. Inhalator jest w pełni bezpieczny, co potwierdza norma PN-EN13544-1.

 • Kategoria: inhalator
 • Cena: 129,89zł

NOVAMA FAMILINO BY FLAEM INHALATOR PNEUMATYCZNO-TŁOKOWY

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

NOVAMA FAMILINO BY FLAEM INHALATOR PNEUMATYCZNO-TŁOKOWY – Opis:

Ostatnim przykładem w kategorii inhalatorów jest pneumatyczno-tłokowy sprzęt marki Novama – Familino by Flaem. Wyprodukowany został we Włoszech i wyróżnia się solidnością oraz wydajnością. Urządzenie doskonale sprawdzi się dla osób w różnym wieku w trakcie sezonu przeziębień i chorób układu oddechowego. Bezawaryjność oraz ciągła praca to jedne z wielu zalet tego inhalatora. Zastosowany w nim mechanizm drugsaver gwarantuje dokładne dozowanie oraz oszczędzanie leku. Może być stosowany zarówno z tradycyjną solą fizjologiczną, jak i z kwasem hialuronowym.

 • Kategoria: inhalator
 • Cena: 116,50zł