Impregnat do kostki brukowej ranking

0
732
Impregnat-do-kostki-brukowej-ranking
Najlepszy


impregnat do kostki brukowej Tikkurila Patio Impregnat Do Kostki Brukowej 9L

9.8
Tikkurila Patio Impregnat Do Kostki Brukowej 9L
Wybór miesiąca


impregnat do kostki brukowej Impregnat do kostki brukowej Feda FP30 5L, wodny

9.7
Impregnat do kostki brukowej Feda FP30 5L, wodny “mokra kostka” [PREMIUM]
Najpopularniejszy


impregnat do kostki brukowej Jurga Proof Impregnat Do Kostki Brukowej I Betonu Cr 1L

9.5
Jurga Proof Impregnat Do Kostki Brukowej I Betonu Cr 1L

Najlepszy impregnat do kostki brukowej w 2024

Impregnaty to substancje, których głównym zadaniem jest zabezpieczenie poszczególnych materiałów oraz ich odpowiednia ochrona przed uszkodzeniami, a także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi z zachowaniem trwałości powierzchni. Na rynku dostępne są różne rodzaje impregnatów, w tym oleje, woski, lakierobejce i gruntoemalie. Coraz częściej i chętniej wybieranym gruntem jest preparat do kostki brukowej, który zabezpiecza kostkę przed szkodliwym wpływem wilgoci, a także zwiększa jej przyczepność.

Impregnat do kostki brukowej ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: maj, 2024

Tikkurila Patio Impregnat Do Kostki Brukowej 9L

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Tikkurila Patio Impregnat Do Kostki Brukowej 9L – Opis:

Tikkurila to znany i szanowany producent wielu farb, emulsji i innych tego typu substancji, a jego impregnat do kostki brukowej to jeden z najchętniej wybieranych produktów na rynku. Znakomicie sprawdza się do przemysłowo barwionej lub niebarwionej kostki betonowej, brukowej oraz płyt. Nie zdaje egzaminu w przypadku zastosowania preparatu na niechłonnym podłożu, którymi są kamień natualny lub beton polerowany. 9 litrowa puszka rozcieńczalnego w wodzie impregnatu wystarcza na pomalowanie jedną warstwą od 36 do 72 m2 powierzchni.

 • Kategoria: impregnat do kostki brukowej
 • Cena: 184,32zł

Impregnat do kostki brukowej Feda FP30 5L, wodny “mokra kostka” [PREMIUM]

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Impregnat do kostki brukowej Feda FP30 5L, wodny “mokra kostka” [PREMIUM] – Opis:

Impregnat do kostki brukowej Feda FP30, znany także pod nazwą „mokra kostka” to fantastyczny preparat klasy premium, z którego pomocą Twoja kostka nabierze nowego, odżywionego koloru oraz wyglądu. Produkt ten występuje w płynnej postaci, doskonale sprawdza się w impregnacji powierzchni oraz płotów betonowych i jak sama nazwa wskazuje, kostki brukowej. Preparat zabezpiecza materiały przed niekorzystną pogodą, słońcem, a także rozwojem porostów i glonów. 1 litr impregnatu wystarcza na około 6 do 12 m2.

 • Kategoria: impregnat do kostki brukowej
 • Cena: 164,99zł

Jurga Proof Impregnat Do Kostki Brukowej I Betonu Cr 1L

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Jurga Proof Impregnat Do Kostki Brukowej I Betonu Cr 1L – Opis:

Planujesz zabezpieczyć niewielki obszar kostki brukowej koło swojego domu? Polecamy bezbarwny impregnat do kostki brukowej i betonu od Jurga Proof, który pomoże Ci w tym zadaniu. Zawarte w nim substancje dokładnie zabezpieczają powierzchnię przed rozwojem nieestetycznych porostów, chronią kostkę przed działaniem promieni UV, a także stanowią barierę przed nadmierną wilgocią. Buteleczka o pojemności 1 litra została wyposażona w wygodny do użycia aplikator, dzięki któremu zabezpieczenie kostki staje się szybkim i łatwym procesem.

 • Kategoria: impregnat do kostki brukowej
 • Cena: 23,00zł

Cts Chemistry Impregnat Do Kostki Brukowej 1L

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Cts Chemistry Impregnat Do Kostki Brukowej 1L – Opis:

Na Twojej kostce zaczęły pojawiać się nieestetyczne wykwity i glony? Powierzchnia straciła swój dawny, naturalny wygląd? Koniecznie zaopatrz się w impregnat do kostki brukowej marki CTS Chemistry. Został on wykonany głównie na bazie siloksanów, które doskonale chronią malowane powierzchnie przed zbyt dużą wilgotnością. Zapobiegają nadmiernemu wnikaniu w kostkę wody opadowej, tym samym zabezpieczając przed zabrudzeniami. Proponowany przez nas produkt to substancja zamknięta w wygodnej, litrowej butelce.

 • Kategoria: impregnat do kostki brukowej
 • Cena: 46,00zł

Sika Impregnat Do Kostki Brukowej Sikagard 723 2,5L

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Sika Impregnat Do Kostki Brukowej Sikagard 723 2,5L – Opis:

Impregnat do kostki brukowej od marki Sika to zamknięty w 2,5 litrowej butelce preparat stworzony do ochrony powierzchni wokół domu, stworzonej z kostki brukowej lub płyt chodnikowych. Jest to bezbarwny, jednoskładnikowy produkt na bazie silanów, które zapewniają doskonałą ochronę przed nadmierną wilgocią, przebarwieniem naturalnego koloru kostki oraz działaniem szkodliwych warunków pogodowych. Pojemność wystarczy na zabezpieczenie sporej powierzchni – maksymalnie do 25 m2 i nadaje się do nakładania pędzlem lub opryskiwaczem.

 • Kategoria: impregnat do kostki brukowej
 • Cena: 170,00zł