Hydromasażer do nóg ranking

0
797
Hydromasażer-do-nóg-ranking
Najlepszy


hydromasażer do nóg Optimum Masażer do stóp HZ 1014

9.8
Optimum Masażer do stóp HZ 1014
Wybór miesiąca


hydromasażer do nóg Adler Masażer Do Stóp

9.7
Adler Masażer Do Stóp
Najpopularniejszy


hydromasażer do nóg Costway Hydromasażer shiatsu z podczerwienią do stóp 500W

9.5
Costway Hydromasażer shiatsu z podczerwienią do stóp 500W

Najlepszy hydromasażer do nóg w 2024

Hydromasażer do nóg to urządzenie, które przy wykorzystaniu wody oraz różnorodnych wypustek masujących relaksuje zmęczone, spuchnięte i obolałe po całym dniu pracy nogi. Hydromasażer ma zazwyczaj kształt wysokiej misy, do której należy wlać wodę, wsypać ulubioną sól do kąpieli, włączyć sprzęt i czekać na upragnione efekty. Tego rodzaju masaż działa niezwykle kojąco, regenerująco i pobudza układ krążeniowy. Takie urządzenie często jest także wykorzystywane w salonach kosmetycznych przy zabiegach typu pedicure.

hydromasażer do nóg ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Optimum Masażer do stóp HZ 1014

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Optimum Masażer do stóp HZ 1014 – Opis:

Jeśli Twoje stopy są często spuchnięte, masz problem z krążeniem krwi lub po prostu chcesz w domu stworzyć swój prywatny salon spa, warto zastanowić się nad zakupem wydajnego masażera do stóp od Optimum o mocy 90 W. Przystępne na każdą kieszeń urządzenie wyposażone zostało w 400 wypustek masujących, 70 otworów powietrznych oraz podczerwień, dzięki którym można wykonać masaż suchy, z bąbelkami lub za pomocą ciepła. Tego typu kąpiel działa odprężająco, pozwala wyeliminować uczucie zmęczenia nóg oraz zmniejsza napięcie.

 • Kategoria: hydromasażer do nóg
 • Cena: 149,99zł

Adler Masażer Do Stóp

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Adler Masażer Do Stóp – Opis:

Pożytecznym gadżetem, który powinien znaleźć się w łazience każdej osoby, która ma problem z krążeniem krwi, napięciem mięśniowym nóg i częstym zmęczeniem jest hydromasażer do stóp od Adler. Ten niewielki, przenośny sprzęt, dzięki specjalnym rolkom do akupresury i podczerwieni, pozwoli chociaż na chwilę poczuć się jak w dobrym salonie kosmetycznym i wykonać masaż ciepłem, bąbelkowy lub wibracyjny. Urządzenie to ma 5,6 l pojemności oraz funkcję podgrzewania wody, przez co woda ciągle jest ciepła, a masaż komfortowy.

 • Kategoria: hydromasażer do nóg
 • Cena: 209,00zł

Costway Hydromasażer shiatsu z podczerwienią do stóp 500W

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Costway Hydromasażer shiatsu z podczerwienią do stóp 500W – Opis:

Wielofunkcyjnym urządzeniem do masażu stóp ze średniej półki cenowej jest hydromasażer shiatsu z podczerwienią do stóp marki Costway. Sprzęt ten dzięki pomocy podczerwieni, sześciu wbudowanych rolek złagodzi ból nóg, pobudzając krew do krążenia, a regulacja temperatury pozwoli na dostosowanie wody do swoich preferencji. Model wyposażony został w wyświetlacz LED ułatwiający wybór odpowiedniej opcji i kontrolę poszczególnych funkcji oraz dodatkową przegródkę na sól do kąpieli. Masażer jest lekki i mobilny, w każdej chwili można go przenieść w wybrane miejsce.

 • Kategoria: hydromasażer do nóg
 • Cena: 483,00zł

Masażer do stóp wodny składany First Austria 8116-2

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Masażer do stóp wodny składany First Austria 8116-2 – Opis:

Do małych powierzchni polecamy funkcjonalny, składany masażer do stóp 8116-2 First Austria. Kilkadziesiąt wypustek doskonale masuje i eliminuje uczucie ciężkości, a podczerwień poprawia ukrwienie nóg. Masażer wyposażony został w funkcję podgrzewania wody, dzięki czemu nie należy się martwić, że woda szybko wystygnie. Jednak jego najważniejszą cechą jest mobilność – z łatwością, przy użyciu rączki, sprzęt może znaleźć się w pożądanym miejscu. Ten rodzaj sprzętu łączy atrakcyjną i przyciągającą cenę z wysoką jakością urządzenia.

 • Kategoria: hydromasażer do nóg
 • Cena: 174,00zł

Clatronic FM 3389

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Clatronic FM 3389 – Opis:

Czujesz, że Twoje stopy codziennie są spuchnięte i zmęczone, a nie masz czasu wyjść do kosmetyczki na odpowiedni zabieg? Polecamy zakup gadżetu – masażer FM 3389 marki Clatronic, który po kilku zastosowaniach stanie się niezbędnym elementem Twojej łazienki. Wyposażony został w pęczki i rolki masujące oraz ogrzewaną nakładkę na nogi z cztero stopniowym przełącznikiem, dzięki której można wykonać wibracyjny, relaksujący masaż. Urządzenie producenta Clatronic pozwala również na odprężający masaż na sucho.

 • Kategoria: hydromasażer do nóg
 • Cena: 119,99zł