Gry planszowe rodzinne ranking

0
749
Najlepszy


gra planszowa rodzinna Gra planszowa Rodzinne Kalambury

9.8
Gra planszowa Rodzinne Kalambury
Wybór miesiąca


gra planszowa rodzinna Gra planszowa Wsiąść do Pociągu Europa 15. rocznica

9.7
Gra planszowa Wsiąść do Pociągu Europa 15. rocznica
Najpopularniejszy


gra planszowa rodzinna Gra planszowa Hasbro Gaming Trivial Pursuit Edycja Rodzinna E1921

9.5
Gra planszowa Hasbro Gaming Trivial Pursuit Edycja Rodzinna E1921

Najlepszy gra planszowa rodzinna w 2024

Gry planszowe to fantastyczny sposób na rodzinne spędzanie wolnego popołudnia bądź długich, zimowych wieczorów. Rozrywka ta przypadnie do gustu najbardziej wybrednym maluchom, zniesmaczonej młodzieży i znudzonym dorosłym. Rodzinne gry planszowe są w taki sposób projektowane, aby trafić w możliwości każdego pokolenia. Planszówki to także idealna alternatywa dla bezmyślnego gapienia się w telewizor. Gry te wspomagają integrację oraz uczą koncentracji i myślenia, gwarantując dodatkowo sporą dawkę śmiechu w trakcie emocjonującej rozgrywki.

Gry planszowe rodzinne ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Gra planszowa Rodzinne Kalambury

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Gra planszowa Rodzinne Kalambury – Opis:

Kalambury to jedna najsłynniejszych gier na całym świecie, ciesząca się ogromną popularnością wśród wielu osób. Gra rodzinna od producenta Tactic to fantastyczny sposób na poszerzanie swoich umiejętności i rozwinięcie kreatywności. Losując kartę, w trakcie rozgrywki można trafić na wiele ciekawych scen, w tym żabę gotującą obiad lub krokodyla dbającego o swój zdrowy uśmiech. Pokazując pozostałym graczom sytuację z obrazka, można im dostarczyć sporą dawkę śmiechu. Gra jest przeznaczona dla maksymalnie 6 osób. Korzystać z niej już mogą dzieci w wieku 6 lat.

 • Kategoria: gra planszowa rodzinna
 • Cena: 30,42zł

Gra planszowa Wsiąść do Pociągu Europa 15. rocznica

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Gra planszowa Wsiąść do Pociągu Europa 15. rocznica – Opis:

Kolejną propozycją rodzinnej gry, niezwykle wciągającej oraz zajmującej godzinę z leniwego popołudnia bądź zimowego wieczoru, jest Wsiąść do Pociągu Europa 15. Rocznica. Polega ona na wylosowaniu dedykowanej karty i łączeniu za pomocą dołączonych do zestawu kolorowych wagoników wskazanych wcześniej miast. Doskonale sprawdzi się zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Z planszy jednocześnie może korzystać od 2 do 5 graczy. Ten rodzaj gry doskonale rozwija wiedzę na temat państw i miast całej Europy, a także wspomaga integrację pomiędzy osobami przy stole.

 • Kategoria: gra planszowa rodzinna
 • Cena: 278,80zł

Gra planszowa Hasbro Gaming Trivial Pursuit Edycja Rodzinna E1921

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Gra planszowa Hasbro Gaming Trivial Pursuit Edycja Rodzinna E1921 – Opis:

Fantastyczną propozycją gry rodzinnej jest Trivial Pursuit marki Hasbro. Zestaw wyposażony został w łącznie 400 kart, z czego 200 nadaje się do użytku dzieci, a kolejne 200 dedykowane jest dla dorosłych. Każda z kart zawiera specjalne pytanie z kręgu sześciu kategorii, w tym literatura, sport, geografia, rozrywka, historia oraz przyroda. Prawidłowa odpowiedź na zadaną zagwostkę umożliwia zdobycie jednego z 6 potrzebnych trójkącików, gwarantujących osobie lub drużynie finał. Planszówka przeznaczona jest dla minimalnie dwóch, a maksymalnie sześciu graczy.

 • Kategoria: gra planszowa rodzinna
 • Cena: 59,42zł

Gra planszowa Lacerta Agricola Wersja Rodzinna

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Gra planszowa Lacerta Agricola Wersja Rodzinna – Opis:

Dość popularną planszówką w kategorii gier rodzinnych jest Lacerta Agricola, dedykowana dla graczy od 8 lat. Jej zasady są dość proste, gdyż opierają się na budowaniu swojego gospodarstwa. Aby osiągnąć jak najlepsze wyniki w grze, zbudowany dom powinien zawierać wszelkie potrzebne do funkcjonowania przeciętnej rodziny pomieszczenia i przedmioty. Zestaw zawiera różnorodne elementy, w tym obory, drewno, zwierzęta, zboża, a także chatki startowe, które otrzymuje każdy zainteresowany na początku rozgrywki. Gra kończy się po 14 rundzie.

 • Kategoria: gra planszowa rodzinna
 • Cena: 196,80zł

Gra planszowa Nobo kids Chińczyk na Lodzie Wyścig Pingwinów Gra Rodzinna

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Gra planszowa Nobo kids Chińczyk na Lodzie Wyścig Pingwinów Gra Rodzinna – Opis:

Gra Nobo kids Chińczyk na Lodzie to wyjątkowy przykład rodzinnej planszówki, która przykuwa uwagę swoim nietuzinkowym designem. Strategia gry opiera się na podboju Antarktydy za pomocą grupki pingwinów poruszających się po dedykowanej planszy, według wskazówek zegara. Czas całej gry to zaledwie 15 minut, a maksymalna liczba graczy to 4 osoby. Kupując grę, otrzymujesz zestaw zawierający planszę, 16 kolorowych pingwinków oraz 4 zwodzone lodowe mosty. Gra idealnie sprawdzi się do wspólnej, rodzinnej zabawy z dzieckiem, które ukończyło 3 latka.

 • Kategoria: gra planszowa rodzinna
 • Cena: 42,69zł