Głośnik przenośny ranking

0
719
Najlepszy


głośnik przenośny JBL Boombox 2

9.8
JBL Boombox 2
Wybór miesiąca


głośnik przenośny JBL Charge 5 Czarny

9.7
JBL Charge 5 Czarny
Najpopularniejszy


głośnik przenośny Sony SRS-XB43B Czarny

9.5
Sony SRS-XB43B Czarny

Najlepszy głośnik przenośny w 2024

Przenośny głośnik to fantastyczny wynalazek, który idealnie sprawdzi się każdemu, kto uwielbia głośno słuchać muzyki w dowolnym miejscu. Tego typu sprzęt z reguły wszędzie można ze sobą zabrać – czy to grill, zabawa przy basenie, czy ognisko w lesie. Jest to także idealne rozwiązanie do odtwarzania ulubionych kawałków w dobrej jakości w zaciszu własnego domu. Obecnie na rynku spotkać można różnorodne modele głośników. Ich ceny wahają się od kilkunastu do kilku tysięcy złotych. Wiele z nich wyróżnia nietuzinkowy kształt oraz kolor. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na pojemność akumulatora oraz dodatkowe wejścia.

Głośnik przenośny ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 1 999,00zł

WYBÓR MIESIĄCA

JBL Charge 5 Czarny

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 649,00zł

NAJLEPSZY

Sony SRS-XB43B Czarny

9.5
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 682,00zł

JBL Boombox 2

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

JBL Boombox 2 – Opis:

Świetnym przykładem przenośnego głośnika jest model Boombox 2 marki JBL. To sprytne urządzenie charakteryzuje nietuzinkowa moc 80 W, która pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu. Głośnik jest wodoodporny, dzięki czemu można go bez problemu używać podczas deszczu czy zabawy przy basenie. 24 godziny nieprzerwanego, czystego dźwięku gwarantuje wydajna bateria. Sprzęt może być też wykorzystywany jako powerbank. Połączenie wielu głośników z Boombox 2 gwarantuje specjalna funkcja PartyBoost.

 • Kategoria: głośnik przenośny
 • Cena: 1 999,00zł

JBL Charge 5 Czarny

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

JBL Charge 5 Czarny – Opis:

Wodoodpornym modelem przenośnego głośnika o mocy 30 W jest Charge 5 marki JBL. Sprzęt wyróżnia niesamowite brzmienie, dzięki wbudowanym radiatorom basowym oraz oddzielnemu głośnikowi wysokotonowemu. Z uwagi na czysty i donośny dźwięk urządzenie może być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Na uwagę zasługują też jego niewielkie wymiary, co pozwala zabrać go ze sobą w dowolne miejsce. 20 godzin nieprzerwanego dźwięku zapewnia wydajny akumulator. Odporność na kurz to dodatkowy atut Charge 5.

 • Kategoria: głośnik przenośny
 • Cena: 649,00zł

Sony SRS-XB43B Czarny

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Sony SRS-XB43B Czarny – Opis:

Uwielbiasz głośno słuchać dobrej muzyki wszędzie tam, gdzie jesteś? Koniecznie zastanów się nad zakupem przenośnego głośnika SRS-XB43B od znanej marki Sony. Model ten wyróżnia się ciekawym brzmieniem, co jest główną zasługą głębokiego basu i dwóch wbudowanych głośników wysokotonowych. Stylowe podświetlenie można łatwo dopasować do własnych preferencji. Zastosowana technologia Party Connect pozwoli podłączyć aż 100 kompatybilnych urządzeń i zamienić dowolne miejsce w fantastyczny klub z dobrą muzyką. Akumulator gwarantuje 24 godziny nieprzerwanej pracy.

 • Kategoria: głośnik przenośny
 • Cena: 682,00zł

Xiaomi Mi Smart Speaker Biały

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Xiaomi Mi Smart Speaker Biały – Opis:

Jednym z tańszych, małych, ale nadal bardzo wydajnych przenośnych głośników jest Xiaomi Mi Smart Speaker. Przy jego pomocy można cieszyć się w pełni wyraźnym, czystym i donośnym dźwiękiem. Głośniczek jest kompatybilny z asystentem Google, dzięki czemu za pomocą głosu można sprawdzać bieżące informacje z kraju i świata, zmieniać rodzaj muzyki oraz ustawiać alarmy. Uwagę przyciąga też funkcja Mi Smart Speaker umożliwiająca sterowanie sprzętami marki Xiaomi w domu – telewizory, odkurzacze i kamery nie są mu straszne.

 • Kategoria: głośnik przenośny
 • Cena: 176,84zł

MANTA SPK204FM PIPE

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

MANTA SPK204FM PIPE – Opis:

Manta SPK204FM PIPE to przenośny głośnik o mocy 15W, z którym możesz słuchać muzyki w każdym możliwym miejscu. Znakomicie sprawdzi się wszystkim ceniącym sobie dobre, czyste brzmienie. Jest to efekt dwóch wbudowanych głośników i osobnego subwoofera. Model charakteryzuje się solidną obudową, odporną na wszelkie uszkodzenia, kurz i wodę. Wyposażony on został w gniazdo AUX, MicroSD, USB oraz radio FM. Głośnik może być też wykorzystywany jako powerbank. Do zestawu dołączony został także pasek, który umożliwia łatwe przenoszenie sprzętu w dowolne miejsce.

 • Kategoria: głośnik przenośny
 • Cena: 149,99zł