Fotelik samochodowy 15-36 kg ranking

0
858
Najlepszy


fotelik samochodowy 15-35 kg Fotelik samochodowy Ricokids 15 - 36 Kg Sandro - Jasnoszary

9.8
Fotelik samochodowy Ricokids 15 – 36 Kg Sandro – Jasnoszary
Wybór miesiąca


fotelik samochodowy 15-35 kg Fotelik samochodowy Britax & Romer Adventure Cosmos Black 15-36Kg

9.7
Fotelik samochodowy Britax & Romer Adventure Cosmos Black 15-36Kg
Najpopularniejszy


fotelik samochodowy 15-35 kg Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix Lavastone Black 15-36Kg

9.5
Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix Lavastone Black 15-36Kg

Najlepszy fotelik samochodowy 15-35 kg w 2024

Fotelik samochodowy to jeden z podstawowych elementów wyprawki zarówno małego, jak i większego dziecka. W obecnych czasach podróż szkraba w samochodzie bez tego przedmiotu nie jest możliwa, ponieważ tę kwestię regulują odpowiednie przepisy ruchu drogowego. Fotelik odgrywa także niebagatelną rolę – dba o bezpieczeństwo i komfort dziecka w trakcie jazdy. Wybór specjalnego siedziska dla dziecka nie jest jednak oczywistą sprawą, ale szeroki asortyment każdego sklepu, pogrupowany wagowo, z pewnością ułatwi zadanie. Warto pamiętać, że fotelik powinien być dopasowany do samochodu, ale też przede wszystkim do dziecka, tak, aby odpowiednio chronić jego głowę przed urazami i zapewnić wygodę w transporcie.

Fotelik samochodowy 15-36 kg ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Fotelik samochodowy Ricokids 15 – 36 Kg Sandro – Jasnoszary

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Fotelik samochodowy Ricokids 15 – 36 Kg Sandro – Jasnoszary – Opis:

Modelem otwierającym nasz ranking jest fotelik samochodowy Sandro producenta Ricokids, przeznaczony dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Występuje on w uniwersalnym, jasnoszarym kolorze, a zdejmowana tapicerka ułatwia utrzymanie fotelika w czystości. Producent dołożył wszelkich starań, aby prezentowany model spełniał wszystkie wymogi europejskie. Regulowana wysokość zagłówka oraz zabezpieczenia boczne SIP odpowiednio chronią dziecko podczas podróży, zapewniając mu tym samym większy komfort jazdy.

 • Kategoria: fotelik samochodowy 15-35 kg
 • Cena: 169,99zł

Fotelik samochodowy Britax & Romer Adventure Cosmos Black 15-36Kg

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Fotelik samochodowy Britax & Romer Adventure Cosmos Black 15-36Kg – Opis:

Idealnym fotelikiem samochodowym dla dziecka w przedziale wagowym 15-36 kg jest Adventure Cosmos od marki Britax & Romer. Jest to produkt montowany pasami samochodowymi przodem do kierunku jazdy. Występuje on w uniwersalnym, czarnym kolorze, co oznacza, że przypadnie do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Komfort i bezpieczeństwo podczas podróży gwarantują podwyższone oparcie oraz regulowany zagłówek. Dodatkowym atutem są specjalne uchwyty na kubek, zamontowane z boku fotelika, tak, aby dziecko zawsze miało pod ręką swój ulubiony napój.

 • Kategoria: fotelik samochodowy 15-35 kg
 • Cena: 253,91zł

Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix Lavastone Black 15-36Kg

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix Lavastone Black 15-36Kg – Opis:

Fotelik samochodowy Solution M-Fix Lavastone marki Cybex to fantastyczna propozycja siedziska dla dziecka mieszczącego się w rekomendowanym przedziale wagowym – od 15 do 36 kg. Model charakteryzuje niska waga, co jest niezwykle ważne podczas przenoszenia i przepinania do innego samochodu. Do jego montażu należy wykorzystać dedykowany system Isofix lub pasy bezpieczeństwa. Komfort jazdy dziecka podwyższa szerokie siedzisko, regulowany zagłówek i miękka, ściągana tapicerka. Bezpieczeństwo zaś gwarantują wysuwane osłony boczne i wytrzymała skorupa.

 • Kategoria: fotelik samochodowy 15-35 kg
 • Cena: 575,00zł

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Rodi AirProtect Authentic Black 15-36Kg

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Rodi AirProtect Authentic Black 15-36Kg – Opis:

Fotelik samochodowy Rodi AirProtect Authentic marki Maxi-Cosi to wyjątkowe siedzisko dla malucha o wadze od 15 do 36 kg. Model charakteryzuje wbudowany system ochrony bocznej, regulowany zagłówek oraz możliwość pochylenia oparcia. Każdy z tych elementów odpowiednio dba o bezpieczeństwo dziecka w trakcie podróży oraz jego wygodę i komfort. Dzięki regulowanej wysokości oparcia fotelik rośnie razem z maluchem. Siedzisko można zamontować przy pomocy pasów bezpieczeństwa i pasuje on do większości samochodów.

 • Kategoria: fotelik samochodowy 15-35 kg
 • Cena: 419,00zł

Fotelik samochodowy Kinderkraft Junior Fix Isofix Black Gray 15-36Kg

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Fotelik samochodowy Kinderkraft Junior Fix Isofix Black Gray 15-36Kg – Opis:

Jeśli Twoje dziecko osiąga wagę 15 kg i szukasz fotelika, który posłuży mu do przynajmniej 12 roku życia? Proponowany w naszym rankingu fotelik Junior Fix marki Kinderkraft to strzał w dziesiątkę. Występuje on w uniwersalnym kolorze, trafiającym w gusta wielu dzieci. Zdejmowana tapicerka stanowi spore ułatwienie w sprzątaniu. Zastosowane boczne systemy ochrony oraz regulacja zagłówka i oparcia to gwarancja wysokiej jakości, oraz bezpieczeństwa szkraba w trakcie podróży samochodem. Montowany za pomocą Isofixu fotelik, sprawdzi się we wszystkich typach samochodów.

 • Kategoria: fotelik samochodowy 15-35 kg
 • Cena: 277,00zł