Energooszczędne grzejniki elektryczne ranking

0
774
Najlepszy


energooszczędny grzejnik elektryczny Atlantic Konwektor Elektryczny Altis Wifi 2000W

9.8
Atlantic Konwektor Elektryczny Altis Wifi 2000W
Wybór miesiąca


energooszczędny grzejnik elektryczny Warmtec EGW-20B biały

9.7
Warmtec EGW-20B biały
Najpopularniejszy


energooszczędny grzejnik elektryczny Konwektor grzejnik elektryczny 2,5 kW Stiebel Eltron CWM P sterownik LCD

9.5
Konwektor grzejnik elektryczny 2,5 kW Stiebel Eltron CWM P sterownik LCD

Najlepszy energooszczędny grzejnik elektryczny w 2024

Nowoczesne możliwości technologiczne oraz praca wielu ekspertów w swojej dziedzinie doprowadziły do obecności na rynku energooszczędnych grzejników elektrycznych. Jednymi z popularniejszych marek tego typu urządzeń są Warmtec, Stiebel Eltron oraz Atlantic. Nasz ranking prezentuje 5 modeli oraz ich najistotniejsze parametry techniczne świadczące o wydajności i trwałości sprzętu. Warto się z nimi zapoznać przed zakupem, gdyż grzejnik elektryczny powinien być właściwie dobrany do rodzaju i wielkości pomieszczenia, a także potrzeb jego domowników. Najważniejszymi cechami, które należy przeanalizować są zużycie energii, moc grzewcza, sposób montażu i obsługa.

Energooszczędne grzejniki elektryczne ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: kwiecień, 2024

Atlantic Konwektor Elektryczny Altis Wifi 2000W

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Atlantic Konwektor Elektryczny Altis Wifi 2000W – Opis:

Fantastycznym przykładem grzejnika elektrycznego, który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu o powierzchni 25m2, jest Altis od marki Atlantic. Charakteryzuje go nietuzinkowa moc grzewcza – 2000 W oraz zastosowana funkcja Ecoboost, odpowiadająca za niskie zużycie energii. Grzejnik wyposażony został w specjalny przycisk, umożliwiający łatwe i szybkie programowanie sprzętu oraz regulowanie mocy. Może on być zamontowany na stojąco bądź przy pomocy dołączonego do zestawu stelażu – na ścianie. Świetną opcją jest także możliwość sterowania grzejnikiem przy pomocy Wi-Fi.

 • Kategoria: energooszczędny grzejnik elektryczny
 • Cena: 629,15zł

Warmtec EGW-20B biały

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Warmtec EGW-20B biały – Opis:

Warmtec EGW-20B to występujący w białym kolorze elektryczny grzejnik o nietuzinkowym, stylowym wyglądzie. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, począwszy od sypialni czy salonu, po lokale gospodarcze i większe biura. Bez problemu ogrzeje powierzchnię 28m2. Wbudowany termostat umożliwia ustawienie temperatury według własnych potrzeb – od 12 do 45 stopni Celsjusza. Wydajność i solidność sprzętu to zasługa zastosowanych elementów technicznych, w tym radiatora płytkowego oraz grzałki typu Keel-Shapel. Szklany, dotykowy ekran ułatwia i przyśpiesza obsługę urządzenia.

 • Kategoria: energooszczędny grzejnik elektryczny
 • Cena: 659,00zł

Konwektor grzejnik elektryczny 2,5 kW Stiebel Eltron CWM P sterownik LCD

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Konwektor grzejnik elektryczny 2,5 kW Stiebel Eltron CWM P sterownik LCD – Opis:

Kolejnym przykładem energooszczędnego grzejnika elektrycznego jest Stiebel Eltron CWM P o mocy 2500 W. Najważniejszą zaletą urządzenia jest płaska konstrukcja, dzięki której, sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym prezentuje się elegancko i stylowo. Ustawienie parametrów według własnych preferencji jest możliwe przy pomocy zintegrowanego regulatora, z którym można dostosować temperaturę z dokładnością jednego stopnia. Fantastyczną opcją jest także programator tygodniowy. Łatwość obsługi i bieżącą kontrolę pracy ułatwia czytelny wyświetlacz LCD.

 • Kategoria: energooszczędny grzejnik elektryczny
 • Cena: Ostatnia cena: 599,00zł

Warmtec EWE+ 1000W

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Warmtec EWE+ 1000W – Opis:

Jeśli szukasz nowoczesnego grzejnika elektrycznego o dobrych parametrach technicznych oraz w dobrej cenie, to wybór sprzętu Warmtec EWE+ o mocy 1000 W będzie strzałem w dziesiątkę. Sercem urządzenia jest niskotemperaturowa grzałka z radiatorem grzewcznym. Jego konstrukcja pozwala na montaż ścienny, co ułatwiają dołączone akcesoria montażowe do zestawu. Może być on także używany mobilnie, w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowymi atutami sprzętu są wbudowany programator tygodniowy oraz termostat elektroniczny.

 • Kategoria: energooszczędny grzejnik elektryczny
 • Cena: 369,00zł

Atlantic F-119 Mobile 1500W Konwektor Elektryczny

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Atlantic F-119 Mobile 1500W Konwektor Elektryczny – Opis:

Jednym z najchętniej wybieranych grzejników elektrycznych jest model F-119 marki Atlantic. Stanowi on nietuzinkowe połączenie funkcjonalności oraz elegancji i prostoty w wyglądzie. Wyróżnia go zachęcająca wielu klientów atrakcyjna cena oraz spora moc – 1500 W umożliwiająca ogrzewanie pomieszczenia o powierzchni około 25 m2. Energooszczędność gwarantuje jeden z trzech możliwych trybów – ECO. Programator tygodniowy przypadnie do gustu osobom ceniącym praktyczne rozwiązania. Fantastyczną opcją w przypadku wyjazdu jest także wbudowany program Frost mode, z którego pomocą grzejnik utrzymuje w pomieszczeniu temperaturę w granicach 7-10 stopni.

 • Kategoria: energooszczędny grzejnik elektryczny
 • Cena: 339,00zł