Elektryczny pochłaniacz wilgoci ranking

0
1056
Najlepszy


elektryczny pochłaniacz wilgoci Maltec Pochłaniacz Wilgoci Dh-900

9.8
Maltec Pochłaniacz Wilgoci Dh-900
Wybór miesiąca


elektryczny pochłaniacz wilgoci  MalTec DH-800

9.7
MalTec DH-800
Najpopularniejszy


elektryczny pochłaniacz wilgoci  Oczyszczacz powietrza CECOTEC BIGDRY 2000 LIGHT 5601

9.5
Oczyszczacz powietrza CECOTEC BIGDRY 2000 LIGHT 5601

Najlepszy elektryczny pochłaniacz wilgoci w 2024

Wilgoć to dość nieprzyjemne zjawisko, które jest z pewnością znane wielu osobom. Pozostawione samo sobie może nieść za sobą poważne konsekwencje, szczególnie w przypadku alergików lub astmatyków. Krokiem ku lepszemu w przypadku tego problemu jest zakup dobrej jakości elektrycznego pochłaniacza wilgoci. To właśnie jego zadaniem będzie wchłonąć nadmiar wilgoci z każdego pomieszczenia oraz zapobiec powstawaniu niebezpiecznych pleśni bądź grzybów. W tym rankingu znaleźć można wydajne, efektywne i stylowe urządzenia, które przyniosą wiele dobrego w każdym zawilgoconym domu.

Elektryczny pochłaniacz wilgoci ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Maltec Pochłaniacz Wilgoci Dh-900

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Maltec Pochłaniacz Wilgoci Dh-900 – Opis:

Atrakcyjnym cenowo pochłaniaczem wilgoci jest Maltec DH-900. Jest jednym z popularniejszych tego typu urządzeń, gdyż charakteryzuje się prostotą obsługi i solidnym wykonaniem. Idealnie sprawdzi się do pomieszczenia o maksymalnej powierzchni 25m2. Model ten działa bez zarzutu, a wszystko za sprawą elementu Peltiera, którego zadaniem jest stworzenie różnicy temperatur pomiędzy płytkami. Nietuzinkowymi zaletami sprzętu są energooszczędność, kompaktowe rozmiary oraz niski poziom hałasu. Pochłaniacz przyciąga uwagę także swoim praktycznym designem.

 • Kategoria: elektryczny pochłaniacz wilgoci
 • Cena: 107,00zł

MalTec DH-800

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

MalTec DH-800 – Opis:

Jeśli borykasz się z nadmiarem pary wodnej w pomieszczeniach lub czujesz nieprzyjemny zapach, warto zainwestować w wielofunkcyjny pochłaniacz wilgoci MalTec DH-800. Jego moc to 22W. Wyposażony został w specjalny zbiorniczek na wodę o pojemności 800 ml. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w domu, na świeżo pomalowanych powierzchniach oraz w garażu. Wzrok przyciąga jego nietuzinkowy design, który bez problemu wpasuje się we wnętrze każdego domu. Urządzenie jest niezwykle ciche i małe, co sprawia, że może stanowić element dekoracyjny komody lub szafy.

 • Kategoria: elektryczny pochłaniacz wilgoci
 • Cena: 268,84zł

Oczyszczacz powietrza CECOTEC BIGDRY 2000 LIGHT 5601

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Oczyszczacz powietrza CECOTEC BIGDRY 2000 LIGHT 5601 – Opis:

Pochłaniacz wilgoci Cecotec BigDry 2000 Light 5601 to fantastyczny sprzęt, który idealnie spełni swoją funkcję w pomieszczeniu o powierzchni 20 m2. Jest on niesamowicie wydajny – w ciągu doby jest w stanie osuszyć i oczyścić 300 ml pary wodnej, która może się zbierać w 600 ml wyjmowanym zbiorniczku. W modelu zastosowano przydatną funkcję automatycznego wyłączania. Kolory urządzenia są przystępne dla ludzkiego oka, a cicha praca ucieszy wszystkich wrażliwych na dźwięk domowników. Atut stanowi też łatwe i szybkie sterowanie dotykowe zaledwie jednym przyciskiem.

 • Kategoria: elektryczny pochłaniacz wilgoci
 • Cena: 386,00zł

PINGI PINGI i-Dry XL

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

PINGI PINGI i-Dry XL – Opis:

Szukając przystępnego cenowo urządzenia, które znakomicie sprawdzi się w małych przestrzeniach bez wentylacji, warto postawić na pochłaniacz wilgoci Pingi Pingi i-Dry XL. Jest on niewielkim i eleganckim sprzętem, który z powodzeniem może zajmować honorowe miejsce w wybranym pomieszczeniu. Oczyszcza on powietrze nie tylko z niezdrowej i zalegającej pary wodnej, ale także z zarodników pleśni i grzybów. Jest w stanie zaabsorbować aż 200 ml płynu. Wskaźnik gotowości do pracy oraz wskaźnik napełnienia do dodatkowe zalety polecanego sprzętu.

 • Kategoria: elektryczny pochłaniacz wilgoci
 • Cena: 117,97zł

Berdsen Osuszacz Powietrza Pochłaniacz Wilgoci 70W

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Berdsen Osuszacz Powietrza Pochłaniacz Wilgoci 70W – Opis:

Propozycją zamykającą nasz ranking w tej kategorii jest pochłaniacz wilgoci o mocy 70 W od marki Berdsen. Jego klasyczna obudowa oraz solidne wykonanie sprawiają, że model prezentuję niezwykle stylowo i elegancko. Z jego pomocą z kilka minut można otrzymać czyste, świeże i dobrej jakości powietrze w zaciszu własnego domu. Wbudowana czerwona dioda informuje o konieczności wypróżnienia pojemnika na wodę o pojemności 500 ml. Zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni 20-25 m2. Cicha praca i kabel o długości 1,5 m to dodatkowe atuty pochłaniacza.

 • Kategoria: elektryczny pochłaniacz wilgoci
 • Cena: 119,99zł