Dzbanki filtrujące ranking

0
550
Dzbanki-filtrujące-ranking
Najlepszy


dzbanek filtrujący BRITA Marella Grafitowy + 3 filtry Maxtra Plus

9.8
BRITA Marella Grafitowy + 3 filtry Maxtra Plus
Wybór miesiąca


dzbanek filtrujący Dafi Astra 3,0L MI + Standard Unimax 9Szt + Bidon Miętowy

9.7
Dafi Astra 3,0L MI + Standard Unimax 9Szt + Bidon Miętowy
Najpopularniejszy


dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx 4.2l biały + 3 wkłady Maxfor B100-25 Mg+

9.5
Aquaphor Onyx 4.2l biały + 3 wkłady Maxfor B100-25 Mg+

Najlepszy dzbanek filtrujący w 2024

Dzbanek filtrujący to fantastyczne urządzenie, wyposażone w przepływowy filtr, przy którego użyciu spożywanie wody z kranu jest całkowicie zdrowe i bezpieczne. Działanie dzbanka opiera się na grawitacyjnym oczyszczaniu wody kranowej ze szkodliwych związków chemicznych, negatywnie wpływających na wygląd, smak oraz zapach napoju. Proces ten często wzbogaca wodę w zdrowe minerały. Zakup dobrej jakości dzbanka doskonale wpływa na środowisko i nie generuje dodatkowych kosztów, związanych z zakupem wody butelkowej.

Dzbanki filtrujące ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

BRITA Marella Grafitowy + 3 filtry Maxtra Plus

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

BRITA Marella Grafitowy + 3 filtry Maxtra Plus – Opis:

Dzbanek filtrujący Marella producenta Brita to fantastyczny model o pojemności 2,4 litra, doskonale sprawdzający się w niewielkich kuchniach. Grawitacyjny proces zapewnia dokładnie oczyszczoną, pozbawioną szkodliwych substancji wodę, zdatną do spożycia od razu filtrowaniu. Uchylna klapka ułatwia napełnianie dzbanka wodą, a jego niewielkie rozmiary umożliwiają przechowywanie w lodówce, co pozwala cieszyć się czystym oraz idealnie schłodzonym napojem. W zestawie razem z dzbankiem dostępne są 3 wymienne filtry.

 • Kategoria: dzbanek filtrujący
 • Cena: 75,08zł

Dafi Astra 3,0L MI + Standard Unimax 9Szt + Bidon Miętowy

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Dafi Astra 3,0L MI + Standard Unimax 9Szt + Bidon Miętowy – Opis:

Dafi to jedna z najpopularniejszych na rynku firm produkujących solidne dzbanki filtrujące wodę kranową. Proponowany model to stworzony z wytrzymałego, sztucznego tworzywa zbiornik o pojemności 3 litrów z funkcjonalną, uchylną klapką w przepięknym, miętowym kolorze. Ergonomiczna rączka oraz antypoślizgowa podstawa stanowią niepodważalne atuty dzbanka w codziennym użytkowaniu. W zestawie z dzbankiem otrzymują Państwo poręczny bidonik o pojemności 0,6 litra, który można zabrać w dowolne miejsce ze sobą oraz cieszyć się świeżym i czystym napojem.

 • Kategoria: dzbanek filtrujący
 • Cena: 26,82zł

Aquaphor Onyx 4.2l biały + 3 wkłady Maxfor B100-25 Mg+

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Aquaphor Onyx 4.2l biały + 3 wkłady Maxfor B100-25 Mg+ – Opis:

Aquaphor Onyx to elegancki dzbanek filtrujący o największej dostępnej na rynku pojemności 4,2 litra, charakteryzujący się designem w stylu vintage. Model ten jest wyjątkowo lekki, stworzony został w wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału. Poręczna, wygodna w trzymaniu rączka oraz uchylna klapka zapewniają wyjątkowy komfort w codziennym użytkowaniu dzbanka. Wymienne filtry odpowiadają za dokładny proces oczyszczania, dzięki któremu woda pozbawiona zostaje szkodliwych substancji i toksyn, a zyskuje wyjątkowy smak i zapach.

 • Kategoria: dzbanek filtrujący
 • Cena: 64,05zł

Brita Flow

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Brita Flow – Opis:

Model Flow od Brita to fantastyczny, duży zbiornik filtrujący na wodę, który sprawdzi się w przypadku sporej liczby domowników lub w niewielkim biurze. Flow został wyposażony w komfortowy w codziennym użytkowaniu kranik. Dzięki uchylnej klapce dzbanek można uzupełnić wodą do pojemności 8,2 litra, a wymienne filtry oraz grawitacja zapewnią świeży, czysty, pozbawiony szkodliwych substancji napój. Kompaktowe rozmiary umożliwiają umieszczenie zbiornika w lodówce. Dodatkowym atutem jest praktyczny wskaźnik, przypominający o konieczności wymiany wkładu filtrującego.

 • Kategoria: dzbanek filtrujący
 • Cena: 159,00zł

PHILIPS AWP2935WHT10 biały

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

PHILIPS AWP2935WHT10 biały – Opis:

Pijesz dużo wody, ale masz dość dźwigania ciężkich zgrzewek z butelkami ze sklepu? Proponowany przez nas dzbanek filtrujący AWP2935WHT/10 producenta Philips to rozwiązanie Twoich problemów. Woda przepływająca przez filtry poprzez grawitację zyskuje wyjątkowy zapach, przepyszny smak, a także jest pozbawiona szkodliwych substancji i zanieczyszczeń. Spora pojemność 2,6 litra pozwoli zadbać użytkownikowi o codzienne nawodnienie organizmu. Zaletę zbiornika stanowi cyfrowy licznik, przypominający o konieczności wymiany wkładu filtrującego.

 • Kategoria: dzbanek filtrujący
 • Cena: 34,99zł