Dysk zewnętrzny 2tb ranking

0
657
Najlepszy


dysk zewnętrzny 2tb Samsung T7 2TB Niebieski

9.8
Samsung T7 2TB Niebieski
Wybór miesiąca


dysk zewnętrzny 2tb LaCie Rugged Secure 2TB

9.7
LaCie Rugged Secure 2TB
Najpopularniejszy


dysk zewnętrzny 2tb Seagate Expansion 2Tb 2,5 Czarny

9.5
Seagate Expansion 2Tb 2,5 Czarny

Najlepszy dysk zewnętrzny 2tb w 2024

Każdy użytkownik komputera wie, jak bardzo łatwo o utratę ważnych plików, gdyż dyski wewnętrzne są niepewnym miejscem, w którym nie trudno o jakąkolwiek awarię. Zewnętrzne nośniki informacji to jedne z niezbędnych gadżetów, które odpowiednio gromadzą i chronią wszelkie zapisane na nich dane. Bardzo popularne są dyski zewnętrze o pojemności 2TB, cenione za sporą ilość miejsca do przechowywania ważnych dokumentów, ulubionych plików dźwiękowych, a także filmów i zdjęć. Przed zakupem tego typu urządzenia warto zapoznać się z naszym rankingiem, który przedstawia kilka najciekawszych propozycji.

Dysk zewnętrzny 2tb ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Samsung T7 2TB Niebieski

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Samsung T7 2TB Niebieski – Opis:

Dyskiem zapewniającym wyjątkową ochronę wszelkich zapisanych na nim informacji cyfrowych jest Samsung T7. Ten konkretny model występuje w niebieskim kolorze. Gwarantuje on ultra szybki transfer danych i równie sprawne odczytywanie zapisanych plików. Z uwagi na sporą pojemność – 2TB doskonale sprawdzi się u osób przechowujących sporą liczbę ważnych materiałów, czyli u programatorów oraz fotografów. Wzrok przyciąga także solidna i kompaktowa obudowa, chroniąca urządzenie nawet w momencie niefortunnego upadku z wysokości.

 • Kategoria: dysk zewnętrzny 2tb
 • Cena: 1 084,00zł

LaCie Rugged Secure 2TB

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

LaCie Rugged Secure 2TB – Opis:

LaCie Rugged Secure to przykład wydajnego dysku zewnętrznego o pojemności 2TB. Model ten pomieści sporą liczbę ważnych informacji i plików, a odpowiednio zaszyfrowany uniemożliwi dostęp niepowołanych do tego osób. Proponowany dysk wyróżnia obudowa, odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, wodę oraz kurz. Wbudowane złącze USB-C gwarantuje kompatybilność ze standardem USB 3.0. Sprzęt ten jest niewielki, jego ekran ma przekątną równą 2,5 cala. Łatwo można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie potrzebne są zapisane na nim dane.

 • Kategoria: dysk zewnętrzny 2tb
 • Cena: 652,00zł

Seagate Expansion 2Tb 2,5 Czarny

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Seagate Expansion 2Tb 2,5 Czarny – Opis:

Jeśli szukasz niezawodnego, wytrzymałego i pojemnego zewnętrznego nośnika danych to dysk HDD Seagate Expansion o pojemności wewnętrznej 2TB będzie strzałem w dziesiątkę. Znakomicie sprawdzi się do przechowywania ważnych plików, różnorodnych nagrań czy pamiątkowych zdjęć. Dysk charakteryzuje fantastyczna funkcja Rescue Data Recovery Services, czyli usługa odzyskiwania danych oraz prosta instalacja – zaczyna działać po podłączeniu kablem USB do komputera bądź laptopa. Format 2,5 cala umożliwia zabranie go ze sobą w dowolne miejsce.

 • Kategoria: dysk zewnętrzny 2tb
 • Cena: 297,00zł

WD Elements Portable HDD 2TB

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

WD Elements Portable HDD 2TB – Opis:

Szukając solidnego i niezawodnego dysku zewnętrznego, warto sięgnąć po WD Elements Portable HDD o pojemności 2TB. Urządzenie jest kompatybilne z innymi sprzętami wyposażonymi w interfejs 3.0. Da radę także z interfejsem USB 2.0. Jego wytrzymała obudowa, odporność na uszkodzenia i wstrząsy to najważniejsze zalety tego sprzętu. Dysk może pochwalić się także szybkim transferem danych, co przypadnie do gustu wszystkim niecierpliwym użytkownikom. Jest to idealne urządzenie, jeśli na Twoim komputerze brakuje już miejsca, a nie chcesz usuwać zalegających plików.

 • Kategoria: dysk zewnętrzny 2tb
 • Cena: 299,00zł

Toshiba Canvio Basics 2TB USB 3.0 Czarny

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Toshiba Canvio Basics 2TB USB 3.0 Czarny – Opis:

Twój komputer jest przeciążony, gdyż przechowujesz na nim zbyt dużą ilość plików? Potrzebujesz zewnętrznego nośnika danych, który bezpiecznie i trwale przechowa ważne dla Ciebie dokumenty, zdjęcia i inne informacje? Koniecznie kup dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics o pojemności 2TB. Zastosowana w nim technologia „plug and play” znacznie ułatwia i przyśpiesza obsługę sprzętu. Dodatkowo posiada wbudowany port USB 3.0, który po podłączeniu działa znacznie szybciej niż starsze modele. Proponowany dysk występuje w czarnym kolorze i wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami.

 • Kategoria: dysk zewnętrzny 2tb
 • Cena: 273,00zł