Drukarka do zdjęć z telefonu ranking

0
1225
Drukarka-do-zdjęć-z-telefonu-ranking
Najlepszy


drukarka do zdjęć z telefonu Fujifilm Instax Link Ash White

9.8
Fujifilm Instax Link Ash White
Wybór miesiąca


drukarka do zdjęć z telefonu Canon Selphy CP-1000 bialy

9.7
Canon Selphy CP-1000 bialy
Najpopularniejszy


drukarka do zdjęć z telefonu Drukarka Etykiet Paperang Drukarka Bluetooth Zdjęć Etykiet Kodów Notatek Do Telefonu Smartfona Paperang P2

9.5
Drukarka Etykiet Paperang Drukarka Bluetooth Zdjęć Etykiet Kodów Notatek Do Telefonu Smartfona Paperang P2

Najlepszy drukarka do zdjęć z telefonu w 2024

Drukowane zdjęcia to wspaniała pamiątka, która zostaje z nami na lata. Kiedy jednak możliwości technologiczne się poszerzają, a coraz to nowsze smartfony umożliwiają wykonywanie fantastycznych fotografii, rewelacyjnym i bardzo popularnym rozwiązaniem, staje się drukarka do zdjęć z telefonu. Urządzenia te to zazwyczaj niewielkie, ale bardzo poręczne, praktyczne i wygodne w użytkowaniu sprzęty, zapewniające wydruk wybranej fotografii w dowolnym miejscu, po wcześniejszym połączeniu przez WiFi, Bluetooth lub NFC z telefonem, lub tabletem. Tego typu drukarki sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, ale także na rodzinnym spotkaniu czy imprezie w gronie znajomych.

Drukarka do zdjęć z telefonu ranking [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Fujifilm Instax Link Ash White

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Fujifilm Instax Link Ash White – Opis:

Jednym z najchętniej wybieranych modeli drukarek do zdjęć z telefonu jest Instax Link Ash producenta Fujifilm. Ten niewielki, lekki i poręczny sprzęt można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, a dzięki szybkiemu systemowi łączenia z Bluetooth, w ciągu 12 sekund pozwala cieszyć się z pamiątkowej fotografii. Stworzona specjalnie pod to urządzenie aplikacja, zawiera wiele fantastycznych funkcji, które umożliwiają stworzenie kolażu, obracanie zdjęć, zastosowanie filtrów i wiele innych czynności. W pełni naładowana bateria pozwala na wydrukowanie około 100 sztuk fotografii.

 • Kategoria: drukarka do zdjęć z telefonu
 • Cena: 499,00zł

Canon Selphy CP-1000 bialy

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Canon Selphy CP-1000 bialy – Opis:

Poszukujesz rewelacyjnego prezentu dla miłośnika fotografii? Urządzenie Canon Selphy Cp-1000 to fantastyczny sprzęt, z którego pomocą drukowanie zdjęć w dowolnym miejscu i czasie, nie jest żadnym problemem. Ta przenośna, niewielka i funkcjonalna drukarka wyposażona została w akumulator, którego pełne naładowanie pozwala na wydruk 36 odbitek. Model umożliwia drukowanie standardowych formatów zdjęć z karty pamięci, aparatu lub nośnika USB. Rozbudowane menu zapewnia możliwość edycji oraz korygowania fotografii przed wydrukiem.

 • Kategoria: drukarka do zdjęć z telefonu
 • Cena: 499,00zł

Drukarka Etykiet Paperang Drukarka Bluetooth Zdjęć Etykiet Kodów Notatek Do Telefonu Smartfona Paperang P2

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Drukarka Etykiet Paperang Drukarka Bluetooth Zdjęć Etykiet Kodów Notatek Do Telefonu Smartfona Paperang P2 – Opis:

Drukarka do zdjęć Paperang to urządzenie, które powinno znaleźć się w wyposażeniu każdego amatora papierowych fotografii. Ten termiczny sprzęt jest kompatybilny z systemem Android i IOS w smartfonie lub tablecie, po wcześniejszym połączeniu z Bluetooth. Efektem korzystania z drukarki jest czarno-biały wydruk na białym lub kolorowym papierze o rozdzielczości 300 DPI. Rozmiar grafiki zależy od długości rolki w drukarce, ale może osiągnąć nawet 57 x 7000 mm. Sprawdzi się także do drukowania kodów kreskowych, wizytówek, etykiet oraz notatek.

 • Kategoria: drukarka do zdjęć z telefonu
 • Cena: 339,99zł

HP SPROCKET Drukarka Bluetooth do Zdjęć do Telefonu – Czarny

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

HP SPROCKET Drukarka Bluetooth do Zdjęć do Telefonu – Czarny – Opis:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników fotografii, producent HP postanowił rozszerzyć swój asortyment o fantastyczną, poręczną i łatwą w użytkowaniu drukarkę do zdjęć. Kieszonkowy model Sprocket bezproblemowo łączy się z każdym smartfonem lub tabletem przy pomocy Bluetooth. Dedykowana aplikacja umożliwia różnorodne opcje edycji oraz korygowania zdjęć. Dzięki niewielkim rozmiarom można ją zabrać ze sobą w dowolne miejsce i cieszyć się przepiękną, pamiątkową fotografią w formie papierowej. Wbudowany akumulator pozwala wykonać około 40 wydruków.

 • Kategoria: drukarka do zdjęć z telefonu
 • Cena: 539,99zł

Xiaomi Mi Portable Photo Printer Mini Drukarka

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Xiaomi Mi Portable Photo Printer Mini Drukarka – Opis:

Mi Portable Photo Printer producenta Xiaomi to fantastyczne urządzenie, które przypadnie do gustu amatorom fotografii w formie papierowej. Ten niewielki, poręczny oraz kieszonkowy sprzęt można zabrać ze sobą i w dowolnym miejscu cieszyć się możliwością wydruku dobrego jakościowo zdjęcia o maksymalnym rozmiarze 50 mm x 76 mm. Zastosowana w urządzeniu najnowsza technologia EKO pozwala na drukowanie grafik bez atramentu oraz toneru. Pełne naładowanie baterii to 20 zdjęć o idealnej, dokładnie podkreślającej każdy detal rozdzielczości.

 • Kategoria: drukarka do zdjęć z telefonu
 • Cena: 236,76zł