Ranking Detektor przewodów

0
771
Najlepszy


Detektor przewodów DPM V30 - Detektor przewodów

9.8
Detektor przewodów – Detektor przewodów DPM V30
Wybór miesiąca


Detektor przewodów  Orno Detektor Przewodów, Drewna I Metalu 3W1 Z Podświetlaniem (Orae13123)

9.7
Orno Detektor Przewodów, Drewna I Metalu 3W1 Z Podświetlaniem (Orae13123) – Detektor przewodów
Najpopularniejszy


Detektor przewodów  Skil Detektor przewodów DT0551 0551AA

9.5
Skil Detektor przewodów DT0551 0551AA – Detektor przewodów

Najlepszy Detektor przewodów w 2024

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym majsterkowiczem, czy też domową złotą rączką, w kręgu Twoich niezbędnych narzędzi nie powinno zabraknąć detektora przewodów. Jest to stosunkowo niewielkie urządzenie o wielkich możliwościach – może bez problemu wykryć kable elektryczne. Doskonale zatem sprawdzi się, gdy właśnie chcesz powiesić na ścianie nowy obraz, a nie jesteś pewien, w którym miejscu przebiegają kable. Szukając dobrego wykrywacza przewodów, zwróć uwagę na funkcję automatycznej kalibracji oraz gumowe elementy, które zapewniają całkowicie bezpieczne użytkowanie sprzętu.

Detektor przewodów [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Detektor przewodów DPM V30 – Detektor przewodów

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Detektor przewodów DPM V30 – Opis:

Planujesz remont, montaż oświetlenia w nowym miejscu, zmianę designu pomieszczenia poprzez przewieszenie obrazów na inną ścianę? Zrób to bezpiecznie i zaopatrz się w profesjonalny detektor przewodów od marki DPM Solid. Model V30 to urządzenie wyposażone w specjalny sygnalizator, który dźwiękiem oznajmia obecność zabudowanych w ścianie kabli i innych przewodów. Maksymalna głębokość jego pomiaru wynosi 40 mm. Detektor nie jest skomplikowany w obsłudze, każdy będzie umiał się nim posłużyć. Zasilany bateryjnie.

 • Kategoria: Detektor przewodów
 • Cena: 23,69zł

Orno Detektor Przewodów, Drewna I Metalu 3W1 Z Podświetlaniem (Orae13123)

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Orno Detektor Przewodów, Drewna I Metalu 3W1 Z Podświetlaniem (Orae13123) – Opis:

Detektor przewodów 3 w 1 od marki Orno to wyjątkowe urządzenie, z którym dokładnie sprawdzisz miejsce występowania przewodów elektrycznych w ścianie. Model OR-AE-13123 sprawdzi się do pomiarów w drewnie, gdzie głębokość mierzenia wynosi 38 mm oraz do żelaza i stali – 50 mm. Ten bateryjnie zasilany sprzęt ma także możliwość zwiększenia lub zmniejszenia czułości detektora oraz automatycznie kalibruje się od razu po włączeniu urządzenia. Dodatkowymi atutami jest obudowa z gumy zapewniająca bezpieczeństwo w trakcie pracy oraz czytelny wyświetlacz LED.

 • Kategoria: Detektor przewodów
 • Cena: 46,49zł

Skil Detektor przewodów DT0551 0551AA

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Skil Detektor przewodów DT0551 0551AA – Opis:

Detektor przewodów DT05510551AA od marki Skil to sprzęt, który nie ma sobie równych w dokładnym odszukiwaniu przewodów znajdujących się w ścianie. Model ten wyposażony został w kilka praktycznych funkcji – automatyczna kalibracja, sygnał dźwiękowy informujący użytkownika o znalezisku oraz wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii. Jego maksymalna głębokość skanowania wynosi 50 mm w przypadku metali żelaznych. Urządzenie wyłącza się automatycznie po 10 minutach bezczynności i jest zasilane jedną baterią, która wchodzi w skład zestawu.

 • Kategoria: Detektor przewodów
 • Cena: 23,69zł

Detektor przewodów – Detektor Przewodów Wykrywacz Kabli Metalu Ip65 WD10

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Detektor Przewodów Wykrywacz Kabli Metalu Ip65 WD10 – Opis:

Jesteś profesjonalną złotą rączką? A może amatorsko wykonujesz wszelkie potrzebne naprawy w domu? Niezależnie od odpowiedzi powinieneś mieć w swoim zbiorze narzędzi detektor przewodów. Proponowany model IP65WD10 producenta Benetech jest wszystkim, czego potrzebujesz do wykonania skomplikowanego remontu lub prostego zawieszenia nowego obrazka. Atrakcyjny cenowo detektor mierzy zarówno w drewnie, jak i w stali – maksymalna głębokość pomiaru to kolejno 20 mm i 80 mm. Urządzenie zasilane bateryjnie.

 • Kategoria: Detektor przewodów
 • Cena: 29,39zł

DEDRA WYKRYWACZ PRZEWODÓW PROFILI I DALMIERZ 40M MC0965 – Detektor przewodów

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

DEDRA WYKRYWACZ PRZEWODÓW PROFILI I DALMIERZ 40M MC0965 – Opis:

Ostatnią propozycją w tej kategorii jest detektor przewodów marki Dedra. Dedykowany on jest zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorskich majsterkowiczów, a stworzony z myślą o tych, którzy nie mają pojęcia, którędy przebiegają elektryczne przewody w ścianie. Detektor Dedra wspomoże w każdej sytuacji i bez problemu wykryje profile metalowe, kable z i bez napięcia, a także aluminium, szkło, żelazo, beton i wiele innych. Urządzenie to ma także jedną ważną funkcję – dalmierza. W zestawie znaleźć można etui do paska, smycz oraz kabel USB-C.

 • Kategoria: Detektor przewodów
 • Cena: 32,00zł