Ranking Czujnik jakości powietrza

0
740
Najlepszy


Fine Air Laserowy Czujnik PM2.5 - Czujnik jakości powietrza

9.8
Czujnik jakości powietrza – Fine Air Laserowy Czujnik PM2.5
Wybór miesiąca


Czujnik jakości powietrza  Welltec AQ1

9.7
Welltec AQ1 – Czujnik jakości powietrza
Najpopularniejszy


Czujnik jakości powietrza  Blebox Airsensor Czujnik Jakości Powietrza

9.5
Blebox Airsensor Czujnik Jakości Powietrza – Czujnik jakości powietrza

Najlepszy Czujnik jakości powietrza w 2024

Rewelacyjnym gadżetem, który powinien znaleźć się w każdym domu, jest nazywany potocznie miernikiem – czujnik jakości powietrza. Jego zaawansowana technologia oraz szereg wbudowanych wewnętrznie czujników umożliwiają dokładne dokonanie pomiarów czystości powietrza w różnorodnych pomieszczeniach. Urządzenie to zyskało sporo na popularności w momencie pojawienia się rekordowej ilości smogu w wielu miastach. W naszym rankingu znajdziesz więc modele, które pozwolą na zmierzenie ilości pyłu zawieszonego PM2.5, pyłu zawieszonego PM10 oraz lotnych związków organicznych TVOC. Chcąc zawsze mieć jakość powietrza w domu pod kontrolą, warto sprawdzić nasz ranking i zaopatrzyć się w ten niezbędny przedmiot.

Czujnik jakości powietrza [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Fine Air Laserowy Czujnik PM2.5 – Czujnik jakości powietrza

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Fine Air Laserowy Czujnik PM2.5 – Opis:

Fine Air to rewelacyjny laserowy czujnik, którego zadaniem jest dokładne mierzenie wszelkich pyłów znajdujących się w powietrzu – szczególnie PM2.5. Został on fabrycznie skalibrowany, dzięki czemu użytkownik może mieć pewność, że wszystkie dokonywane pomiary są niezwykle pewne i precyzyjne. Jego niewielkie rozmiary oraz niska waga świadczą o kompaktowości urządzenia. Sam czujnik wyposażony został we wbudowany akumulator, który może być ładowany przez port micro USB. Czas pracy po pełnym naładowaniu to około 4 godziny.

 • Kategoria: Czujnik jakości powietrza
 • Cena: 319,00zł

Welltec AQ1

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Welltec AQ1 – Opis:

Elegancko prezentującym się czujnikiem jakości powietrza jest Welltec AQ1. Wyposażony on został w 4 niezależne czujniki, dzięki czemu może na bieżąco kontrolować poziom stężenia pyłów PM2.5, formaldehydu, lotnych związków organicznych oraz wilgotności i temperatury. Cyfrowy, kolorowy wyświetlacz umożliwia bezproblemowe odczytanie wszelkich parametrów. Dzięki łączności z WiFi, urządzenie może zostać podłączone do aplikacji mobilnej, w której można zapisywać wszelkie potrzebne dane. Pełne naładowanie baterii wystarcza na około 10 godzin pracy. W zestawie znaleźć można także kabel zasilający oraz ładowarkę.

 • Kategoria: Czujnik jakości powietrza
 • Cena: 850,00zł

Blebox Airsensor Czujnik Jakości Powietrza

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Blebox Airsensor Czujnik Jakości Powietrza – Opis:

Jeśli szukasz urządzenia, które dokładnie zbada powietrze w newralgicznych pomieszczeniach Twojego domu, a jednocześnie będzie pełniło element dekoracyjny w pokoju, zaopatrz się w czujnik jakości powietrza Airsensor od marki Blebox. Urządzenie to bez przerw bada stężenie różnorodnych związków i potrafi rozpoznać wszelkie zanieczyszczenia, typu pył węglowy, roztocza, alegreny, bakterie i wiele innych. Airsensor sprawdzi się zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Dodatkowymi zaletami sprzętu jest 5 – stopniowa skala stanu powietrza oraz wskaźnik informujący o konieczności przewietrzenia pomieszczenia.

 • Kategoria: Czujnik jakości powietrza
 • Cena: 319,00zł

Czujnik jakości powietrza – AirThings Wave Plus Czujnik Jakości Powietrza, Temperatury, Wilgotności AT0003

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

AirThings Wave Plus Czujnik Jakości Powietrza, Temperatury, Wilgotności AT0003 – Opis:

AirThings Wave Plus to wysokiej jakości, inteligentny czujnik jakości powietrza, który posiada aż 6 wbudowanych czujników. To właśnie dzięki nim może bez problemu dokonywać pomiarów radonu, substancji chemicznych, temperatury, wilgotności i wielu innych. Model ten charakteryzuje prosta konstrukcja i łatwość użytkowania. Czujnik może zostać zamontowany na ścianie lub suficie i połączony z Bluetooth oraz z bezpłatną aplikacją dostępną na iOS oraz Androida. Poprawne działanie sprzętu to zasługa baterii AA.

 • Kategoria: Czujnik jakości powietrza
 • Cena: 319,00zł

Ideal AS10 – Czujnik jakości powietrza

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Ideal AS10 – Opis:

Ostatnią propozycją w tej kategorii jest model AS10 od marki Ideal. Ten rozbudowany czujnik może dokonywać pomiarów powietrza, badając w czasie rzeczywistym poziom zanieczyszczenia cząstek stałych oraz Lotnych Związków Organicznych, ciśnienie powietrza, wilgotność, a także temperaturę w pomieszczeniu. To małe, sprytne urządzenie może połączyć się z aplikacją Ideal Air Pro, która pomoże odczytać wszelkie zbadane parametry. Jego rozmiary sprawiają, że może być postawiony w dowolnym miejscu w każdym pokoju, bez konieczności zmiany designu pomieszczenia.

 • Kategoria: Czujnik jakości powietrza
 • Cena: 850,00zł