Ranking Czajniki elektryczne z regulacją temperatury

0
884
Najlepszy


Tefal KO854 - Czajniki elektryczne z regulacją temperatury

9.8
Czajniki elektryczne z regulacją temperatury – Tefal KO854
Wybór miesiąca


Czajniki elektryczne z regulacją temperatury  CONCEPT RK4130

9.7
CONCEPT RK4130 – Czajniki elektryczne z regulacją temperatury
Najpopularniejszy


Czajniki elektryczne z regulacją temperatury  WMF Vario Czajnik z zaparzaczem 1l 413180011

9.5
WMF Vario Czajnik z zaparzaczem 1l 413180011 – Czajniki elektryczne z regulacją temperatury

Najlepszy Czajniki elektryczne z regulacją temperatury w 2024

Czajniki elektryczne z regulacją temperatury to rewelacyjne urządzenia, które od jakiegoś czasu robią sporą furorę na rynku sprzedażowym. Są one rozbudowaną wersją standardowych czajników elektrycznych, które można spotkać w prawie każdym domu. Poza oczywistymi funkcjami jak gotowanie wody, a także możliwość manualnego oraz automatycznego wyłączenia, nowoczesne czajniki rozbudowane zostały o zdolność regulacji temperatury w trakcie przegotowywania wody do picia. To doskonałe rozwiązanie umożliwia zagrzanie wody do wcześniej ustawionej temperatury – idealna możliwość w przypadku parzenia herbatek lub kaw, do których nie jest potrzebny wrzątek. Tego typu gadżet bez problemu sprawdzi się również jako prezent.

Czajniki elektryczne z regulacją temperatury [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Tefal KO854 – Czajniki elektryczne z regulacją temperatury

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Tefal KO854 – Opis:

Czajnik Tefal KO854 to urządzenie, które powinno zająć honorowe miejsce w każdej kuchni. Zachwyca nowoczesnym designem, eleganckim wyglądem oraz łatwością użytkowania. Gotując w nim wodę, można mieć pełną kontrolę nad procesem mającym miejsce w środku sprzętu – cyfrowy, czytelny wyświetlacz na bieżąco wskazuje aktualną temperaturę gotującej się wody. Dzięki możliwości zmiany ustawień można dostosować ciepłotę wody do własnych preferencji i wybrać jedną z 5 możliwych opcji – 40 stopni Celsjusza, 70, 80, 90 oraz standardowe 100.

 • Kategoria: Czajniki elektryczne z regulacją temperatury
 • Cena: 299,00zł

CONCEPT RK4130

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

CONCEPT RK4130 – Opis:

Elektryczny czajnik z możliwością regulacji temperatury RK4130 od marki Concept to fantastyczne urządzenie, które umożliwi przygotowanie wody we wcześniej ustawionej funkcji – możesz więc ustawić 50 stopni Celsjusza, a kiedy chcesz zagotować wodę na kawę, powinieneś ustawić 100 stopni. Model charakteryzuje się nietuzinkowym designem, niebieskim podświetleniem podczas pracy oraz sporą pojemnością wynoszącą 1,7 litra. Ten wyposażony w płytową grzałkę czajnik może pochwalić się użytecznymi funkcjami, typu wskaźnik poziomu wody oraz podtrzymywanie jej temperatury.

 • Kategoria: Czajniki elektryczne z regulacją temperatury
 • Cena: 229,00zł

WMF Vario Czajnik z zaparzaczem 1l 413180011

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

WMF Vario Czajnik z zaparzaczem 1l 413180011 – Opis:

Czajnik z zaparzaczem Vario od marki WMF to wyjątkowy gadżet, który powinien mieć u siebie w domu każdy smakosz dobrej herbatki. Ten nietuzinkowy sprzęt umożliwia przygotowanie ulubionego napoju w ustawionej według własnych preferencji temperaturze. Dzięki pięciostopniowej regulacji można ustawić czajnik na zarówno 60, 70, jak i 90 stopni Celsjusza, co ułatwi zaparzenie wymagającego rodzaju herbaty. Komfortowe użytkowanie gwarantują także oświetlenie wnętrza LED, sygnał dźwiękowy po osiągnięciu wybranego poziomu temperatury oraz wyjmowany filtr na kamień.

 • Kategoria: Czajniki elektryczne z regulacją temperatury
 • Cena: 299,00zł

Czajniki elektryczne z regulacją temperatury – Severin WK 3418 Czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Severin WK 3418 Czajnik bezprzewodowy z regulacją temperatury – Opis:

Bezprzewodowy czajnik z regulacją temperatury WK 3418 od marki Severin jest sprzętem, który z uwagi na niezwykle elegancki i prosty design, może być przepiękną ozdobą kuchennego blatu. Do najważniejszych atutów sprzętu należy duża pojemność czajnika – 1,7 litra oraz wysoka moc – 3000 W. Model ten pozwala na regulację temperatury przygotowywanej wody w zakresie od 40 do 100 stopni Celsjusza w krokach co 5 stopni. Codzienne użytkowanie ułatwia wbudowany dwustronny wskaźnik poziomu wody oraz funkcja utrzymywania temperatury w czajniku. Bezpieczeństwo zaś gwarantuje schowek na przewód zasilający oraz antypoślizgowe stopki z gumy, zapobiegające ślizganiu się urządzenia.

 • Kategoria: Czajniki elektryczne z regulacją temperatury
 • Cena: 299,00zł

Hendi Czajnik Elektryczny Bezprzewodowy 1,8L Z Regulacją Temperatury – Czajniki elektryczne z regulacją temperatury

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Hendi Czajnik Elektryczny Bezprzewodowy 1,8L Z Regulacją Temperatury – Opis:

Szukając wydajnego czajnika elektrycznego z możliwością regulacji temperatury, warto zdecydować się na produkt ze średniej półki cenowej od marki Hendi. Wyglądem przypomina standardowy czajnik do gotowania wody, jednakże umożliwia zmianę ustawienia temperatury, do jakiej musi nagrzać wodę. Grzałka sprzętu umieszczona została pod dnem, dzięki czemu jest zabezpieczona przed zakamienieniem. Wygodę w użytkowaniu zapewnia ręcznie sterowany panel z czytelnym wyświetlaczem cyfrowym. Ochrona przed włączeniem pustego czajnika to niepodważalny atut sprzęty, gwarantujący bezpieczeństwo.

 • Kategoria: Czajniki elektryczne z regulacją temperatury
 • Cena: 329,00zł