Ranking Cyrkulatory powietrza

0
861
Najlepszy


Vornado Zirkulator 683 - Cyrkulatory powietrza

9.8
Cyrkulatory powietrza – Vornado Zirkulator 683
Wybór miesiąca


Cyrkulatory powietrza  Camry CR 7306

9.7
Camry CR 7306 – Cyrkulatory powietrza
Najpopularniejszy


Cyrkulatory powietrza  HB AC2320S

9.5
HB AC2320S – Cyrkulatory powietrza

Najlepszy Cyrkulatory powietrza w 2024

Cyrkulator powietrza to urządzenie, które dla wielu znaczy to samo co wentylator. Nic bardziej mylnego, gdyż cyrkulator powietrza oprócz funkcji, którą wykonuje wentylator – wytwarzanie strumienia powietrza, z łatwością doprowadza również do wymiany powietrza w danym pomieszczeniu. Z uwagi na te dwie funkcje cyrkulator znakomicie sprawdzi się zarówno w środku mroźnej zimy, jak i gorącego lata. W czasie ogrzewania sprzęt ten szybciej rozprowadza ciepłe powietrze po wszystkich pokojach, co w efekcie doprowadza do obniżenia kosztów za ogrzewanie. Latem zaś cyrkulator odpowiada za wymianę zbyt ciepłego, gorącego powietrza na możliwie chłodniejsze oraz za zwiększony przepływ tlenu. Zapoznaj się z naszym rankingiem i poznaj cyrkulatory, na które warto zwrócić uwagę.

Cyrkulatory powietrza [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 599,00zł

WYBÓR MIESIĄCA

Camry CR 7306

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 414,94zł

NAJLEPSZY

HB AC2320S

9.5
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 599,00

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 599,00zł

Vornado Zirkulator 683 – Cyrkulatory powietrza

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Vornado Zirkulator 683 – Opis:

Pierwszą propozycją w tej kategorii jest urządzenie znanej, amerykańskiej marki Vornado – cyrkulator powietrza Zirkulator 683. Model ten doskonale sprawdzi się do użytku domowego, w biurach oraz innych wymagających tego zabiegu pomieszczeniach. Cyrkulator ten dzięki obecności stojaka nie tylko zwiększa jego poręczność, ale także działanie, dzięki czemu zapewnia dopływ powietrza na odległość 23 metrów. Do głównych zalet sprzętu należy moc – 40 W, lekkość – waży zaledwie 3 kg oraz regulowane nóżki. Nie sposób nie zwrócić uwagi także na jego elegancki, ponadczasowy wygląd.

 • Kategoria: Cyrkulatory powietrza
 • Cena: 599,00zł

Camry CR 7306

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Camry CR 7306 – Opis:

Camry CR 7306 to przykład cichego i wydajnego cyrkulatora powietrza o mocy 140 W. Wyposażony on został w 3 metalowe śmigła o średnicy 45 cm, co oznacza, że bez problemu poradzi sobie z wymieszaniem powietrza w większym pomieszczeniu zarówno w okresie grzewczym, jak i w środku lata. Urządzenie cechuje łatwość w obsłudze, możliwość regulacji kąta nachylenia oraz 3 zakresy prędkości. Model występuje w kolorze srebrnym, a jego stabilna podstawa umożliwia postawienie sprzętu w dowolnym miejscu, bez ryzyka przewrócenia.

 • Kategoria: Cyrkulatory powietrza
 • Cena: 414,94zł

HB AC2320S

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

HB AC2320S – Opis:

Rewelacyjnie prezentującym się, o chromowym wykończeniu cyrkulatorem powietrza jest model AC2320S od marki HB. Za wysoką wydajność pracy urządzenia odpowiada wysokoobrotowy silnik 1450 RPM. Dedykowany jest do wszystkich pomieszczeń domowych oraz biurowych, gdyż jego działanie nie zakłóca spokoju użytkowników. Jego dwustopniową prędkość można ustawić według swoich preferencji i potrzeb za pomocą regulowanego przełącznika, umieszczonego na tylnej obudowie. Do zalet urządzenia należy przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, co gwarantują antypoślizgowe nóżki i stabilna podstawa.

 • Kategoria: Cyrkulatory powietrza
 • Cena: 599,00zł

Cyrkulatory powietrza – Botti Fresco 40 cm Inox

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Botti Fresco 40 cm Inox – Opis:

Model Fresco od producenta Botti to wyjątkowy przykład niezwykle wydajnego oraz cichego cyrkulatora powietrza, dostępnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Regulowany kąt nachylenia oraz trzy poziomy prędkości to najważniejsze atuty sprzętu. Jego konstrukcja umożliwia bezpieczne ustawienie urządzenia na podłodze dowolnego pomieszczenia. Wydajność jego pracy zależy głównie od wbudowanego silnika o mocy 75 W oraz trzyłopatowego, aluminiowego wirnika, zabezpieczonego odpowiednio chromowaną obudową. Producent gwarantuje także niski poziom hałasu w trakcie działania sprzętu – zaledwie 45 dB.

 • Kategoria: Cyrkulatory powietrza
 • Cena: 599,00zł

Master Df 36P – Cyrkulatory powietrza

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Master Df 36P – Opis:

Najdroższym modelem cyrkulatora powietrza w tym zestawieniu jest model DF36P od marki Master. Stworzony został z myślą o dużych pomieszczeniach oraz halach produkcyjnych. Jego działanie wspiera pracę klimatyzacji oraz urządzeń grzewczych czy osuszających. Proponowany model może pochwalić się wysokim przepływem powietrza, 360 – stopniową osią obrotu oraz regulowanym strumieniem nadmuchu. Cyrkulator jest w pełni bezpiecznym sprzętem. Na uwagę zasługuje także malowana proszkowo obudowa – proces ten zapobiega korozji oraz wbudowane kółka w podstawę cyrkulatora, co z kolei umożliwia łatwy transport w wyznaczone miejsce.

 • Kategoria: Cyrkulatory powietrza
 • Cena: 599,00zł