Ranking Ciśnieniomierze

0
500
Najlepszy


Omron M3 Comfort HEM-7155-E - Ciśnieniomierze

9.8
Ciśnieniomierze – Omron M3 Comfort HEM-7155-E
Wybór miesiąca


Ciśnieniomierze  Microlife Ciśnieniomierz BP A2 Basic

9.7
Microlife Ciśnieniomierz BP A2 Basic – Ciśnieniomierze
Najpopularniejszy


Ciśnieniomierze  BRAUN EXACTFIT 3 CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY Z ESH I IHB BUA6150

9.5
BRAUN EXACTFIT 3 CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY Z ESH I IHB BUA6150 – Ciśnieniomierze

Najlepszy Ciśnieniomierze w 2024

Ciśnieniomierz to podobnie jak termometr – urządzenie, które powinien mieć każdy w swoim domu. Warto z niego skorzystać szczególnie w przypadku nagłego osłabienia, bólu lub zawrotów głowy, a także złego samopoczucia. Ciśnieniomierz w zaledwie kilka sekund jest w stanie sprawdzić na jakim poziomie jest nasze ciśnienie krwi, co umożliwia szybką analizę stanu zdrowia i wydolności organizmu. Z tego powodu sprzęt ten polecany jest głównie dla osób starszych, które powinny mieć regularną kontrolę nad swoim zdrowiem. W naszym rankingu znaleźć można 5 najchętniej wybieranych ciśnieniomierzy, które cieszą się dobrą opinią wśród wielu użytkowników. Sprawdź i wybierz najlepszy model dla siebie!

Ciśnieniomierze [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Omron M3 Comfort HEM-7155-E – Ciśnieniomierze

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Omron M3 Comfort HEM-7155-E – Opis:

Ciśnieniomierz Omron M3 Comfort to jedno z tych urządzeń, które jest niezbędne w każdym domu. Charakteryzuje się on tradycyjnym działaniem – mierzy ciśnienie za pomocą usztywnianego mankietu, który można wyregulować według własnych preferencji. Ten energooszczędny model ma też duży, czytelny wyświetlacz LCD i wyposażony został w wiele praktycznych wskaźników, w tym błędu z powodu ruchu, prawidłowego założenia mankietu czy też wysokiego ciśnienia. Ciśnieniomierz może zapisać po 60 odrębnych pomiarów dla dwóch odrębnych użytkowników.

 • Kategoria: Ciśnieniomierze
 • Cena: 159,39zł

Microlife Ciśnieniomierz BP A2 Basic

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Microlife Ciśnieniomierz BP A2 Basic – Opis:

Ciśnieniomierz BP A2 Basic od producenta Microlife to praktyczne urządzenie, szczególnie polecane dla osób z problemami kardiologicznymi, dla kobiet w ciąży i osób starszych. Sprzęt ten umożliwia łatwy w wykonaniu, a zarazem dokładny pomiar ciśnienia krwi w domowych warunkach. Wyposażony on został w technologię IHB, która jest w stanie rozpoznać arytmię serca w dość wczesnym stadium. Za idealne dopasowanie mankietu odpowiada zaś funkcja Gentle+. Proponowany ciśnieniomierz działa przy pomocy 4 baterii, które łatwo można naładować za pomocą zasilacza.

 • Kategoria: Ciśnieniomierze
 • Cena: 126,13zł

BRAUN EXACTFIT 3 CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY Z ESH I IHB BUA6150

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

BRAUN EXACTFIT 3 CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY Z ESH I IHB BUA6150 – Opis:

Jeśli zmagasz się ze wszelkimi możliwymi objawami nieustannie wahającego się ciśnienia – zawrotami i bólem głowy oraz ogólnym osłabieniem, koniecznie zaopatrz się w ciśnieniomierz naramienny Exactfit 3 od marki Braun. To niewielkie urządzenie pomoże w każdym możliwym momencie sprawdzić aktualne ciśnienie krwi oraz puls. Do jego głównych zalet należy automatyczne pompowanie oraz dwa indywidualne obszary pamięci. Jest on również kompatybilny z aplikacją Braun Healthy Heart. Do zestawu dołączone zostały dwa mankiety, umożliwiające dopasowanie rozmiaru do własnych potrzeb.

 • Kategoria: Ciśnieniomierze
 • Cena: 229,00zł

Ciśnieniomierze – Vitammy Next 0.5

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Vitammy Next 0.5 – Opis:

Jednym z nowocześniejszych modeli ciśnieniomierzy jest Next 0.5 od producenta Vitammy. Sprzęt ten to automatyczny i inteligentny ciśnieniomierz nadgarstkowy. Mierzy nie tylko ciśnienie krwi, ale również puls. Jest w stanie wykryć nieregularny rytm serca, czyli arytmię. Do jego dodatkowych funkcji należy automatyczne pompowanie oraz dwutorowa pamięć po 120 wyników. Sprzęt jest niewielki i kompaktowy – bez problemu można go ze sobą zabrać w dowolne miejsce, co także ułatwi dołączone do zestawu sztywne etui.

 • Kategoria: Ciśnieniomierze
 • Cena: 177,99zł

Beurer BC 44 – Ciśnieniomierze

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Beurer BC 44 – Opis:

Komfortowym sprzętem, który może towarzyszyć każdemu człowiekowi w dowolnym miejscu, jest nadgarstkowy ciśnieniomierz, szybko i dokładnie wykonujący powierzone mu zadanie. Z jego pomocą w zaledwie kilka chwil dowiesz się, jakie jest ciśnienie Twojej krwi oraz jaki masz aktualnie puls. Uwadze nie może umknąć nowoczesny oraz czytelny wyświetlacz z podświetleniem, ułatwiający odczytanie wyników. Dogodne działanie można zawdzięczyć również przyciskowi Start/Stop. Urządzenie działa przy pomocy dołączonych do zestawu dwóch baterii AAA.

 • Kategoria: Ciśnieniomierze
 • Cena: 327,00zł