Ranking Bieżnia domowa

0
530
Najlepszy


Bauer Fitness Nowoczesna domowa bieżnia treningowa CLM-110 - Bieżnia domowa

9.8
Bieżnia domowa – Bauer Fitness Nowoczesna domowa bieżnia treningowa CLM-110
Wybór miesiąca


Bieżnia domowa  Insportline Nowoczesna Bieżnia Elektryczna Domowa Tyrion

9.7
Insportline Nowoczesna Bieżnia Elektryczna Domowa Tyrion – Bieżnia domowa
Najpopularniejszy


Bieżnia domowa  Zipro Pacto Iconsole+ Bluetooth 5221

9.5
Zipro Pacto Iconsole+ Bluetooth 5221 – Bieżnia domowa

Najlepszy Bieżnia domowa w 2024

Aktywność fizyczna to jedna z tych sfer życia, która ma na celu poprawić ogólne samopoczucie człowieka, udoskonalić jego sprawność oraz polepszyć kondycję. Jak jednak wiadomo, regularne ćwiczenia wymagają często poświęcenia oraz sporej ilości wolnego czasu, pozwalającej dotrzeć na siłownię i z powrotem do domu. Chcąc jednak wyrobić zdrowe nawyki, warto pomyśleć o zakupie bieżni domowej, która jest doskonałą alternatywą biegania na dworze. Rewelacyjnie sprawdzi się ona w momencie siarczystego mrozu, deszczu czy też upałów. Bieżnie dostępne w naszym rankingu to modele z różnych półek cenowych, wyróżniające się prostotą działania i świetnymi funkcjami, ułatwiającymi codzienne treningi. Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Bieżnia domowa [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Bauer Fitness Nowoczesna domowa bieżnia treningowa CLM-110 – Bieżnia domowa

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Bauer Fitness Nowoczesna domowa bieżnia treningowa CLM-110 – Opis:

Bieżnia treningowa Bauer Fitness CLM-110 to przykład wysokiej jakości sprzętu, z którego pomocą stworzysz swoją prywatną siłownię we własnym zaciszu domowym. Model charakteryzują mocny silnik, pozwalający rozwinąć prędkość aktywności fizycznej do 16 km/h, kompaktowe rozmiary, umożliwiające postawienie sprzętu w ciasnym zakamarku oraz napęd elektryczny. Bieżnię za pomocą jednego przycisku można łatwo złożyć, co umożliwi bezproblemowe przechowywanie. Dodatkowe funkcje urządzenia to pomiar dystansu, kalorii, tętna i wiele innych.

 • Kategoria: Bieżnia domowa
 • Cena: 9 608,96zł

Insportline Nowoczesna Bieżnia Elektryczna Domowa Tyrion

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Insportline Nowoczesna Bieżnia Elektryczna Domowa Tyrion – Opis:

Jeśli szukasz atrakcyjnego cenowo urządzenia, z którym możesz łatwo zgubić zbędne kilogramy bez wychodzenia na siłownię, koniecznie zaopatrz się w bieżnię spacerową InSportline Tyrion. Doskonale sprawdzi się w miejscach, w których nie ma zbyt dużo miejsca. Model ten jest niezwykłe łatwy w użyciu – ustawienie wszelkich parametrów umożliwiają 4 przyciski umieszczone na prawym uchwycie. Atut urządzenia stanowi także czytelny wyświetlacz LED, który w trakcie treningu ukazuje prędkość, spalone kalorie, czas oraz przebyty dystans.

 • Kategoria: Bieżnia domowa
 • Cena: 2 489,00zł

Zipro Pacto Iconsole+ Bluetooth 5221

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Zipro Pacto Iconsole+ Bluetooth 5221 – Opis:

Bieżnia Zipro Pacrto Inconsole+ to sprzęt, z którym możesz przeprowadzić profesjonalny trening we własnym domu. Urządzenie jest na tyle rozwinięte technologicznie, że umożliwia połączenie z aplikacją iConsole+ – stworzoną specjalnie dla potrzeb osób aktywnych fizycznie. Po połączeniu z programem można wykonywać jeden z 12 gotowych treningów i poprawić wydajność swojego organizmu. Bieżnia wyposażona została w wydajny silnik o mocy maksymalnej 4 km, dzięki czemu można na niej rozwinąć prędkość od 0,8 do 12 km/h.

 • Kategoria: Bieżnia domowa
 • Cena: 9 608,96zł

Bieżnia domowa – Insportline Sprynkl In5547

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Insportline Sprynkl In5547 – Opis:

Sprynkl In5547 to model magnetycznej, niewymagającej podłączenia do prądu bieżni od marki InSportLine. Biorąc pod uwagę jej kompaktowe rozmiary, łatwo ją ustawić w wybranym miejscu i przetransportować. Dzięki mechanizmowi składania bieżnia z pewnością zmieści się za szafą lub po łóżkiem. Jej mechaniczny napęd umożliwia własnoręczne dostosowanie prędkości, a 8 poziomów regulacji obciążenia zaś pozwala skorelować sprzęt do własnych możliwości. Dodatkowy atut stanowi duży i czytelny ekran LCD, wyświetlający na bieżąco istotne parametry, takie jak spalone kalorie, puls, czas lub dystans.

 • Kategoria: Bieżnia domowa
 • Cena: 2 745,00zł

Sapphire Funk Sg 1600T – Bieżnia domowa

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Sapphire Funk Sg 1600T – Opis:

Ostatnią naszą propozycją w tej kategorii jest bieżnia Sapphire SG-1600T Funk, która znakomicie sprawdzi się w każdej domowej siłowni. Model charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami – po rozłożeniu 120 x 125 x 65 cm, zaś po złożeniu 130 x 45 x 65 cm – idealna do postawienia w ciasnym zakamarku i przechowywania. Waga urządzenia wynosi zaledwie 32 kg. Bieżnia wyposażona została w elektryczny silnik o mocy 1 KM, co umożliwia wykonywanie lekkich treningów. Niepodważalną zaletę stanowi amortyzacja pasa bieżni.

 • Kategoria: Bieżnia domowa
 • Cena: 2 489,00zł