Ranking bcaa

0
591
Najlepszy


Olimp Bcaa Xplode Powder 500G - bcaa

9.8
bcaa – Olimp Bcaa Xplode Powder 500G
Wybór miesiąca


bcaa  Optimum Nutrition Bcaa Gold Standard 266G Brzoskwinia Marakuja

9.7
Optimum Nutrition Bcaa Gold Standard 266G Brzoskwinia Marakuja – bcaa
Najpopularniejszy


bcaa  Trec Bcaa G-Force 90 kap

9.5
Trec Bcaa G-Force 90 kap – bcaa

Najlepszy bcaa w 2024

Aminokwasy BCAA to jedne z najczęściej wybieranych suplementów przez sportowców. Trzy zawarte w składzie tego produktu aminokwasy są dość cennymi substancjami dla ludzkiego organizmu, gdyż mają różnorakie działanie. Zawarta walina działa ochronnie na organizm, leucyna pomaga w powstawaniu nowych białek w mięśniach, izoleucyna zaś reguluje poziom glukozy we krwi. Tego rodzaju aminokwasy są więc zbawienne w przypadku osób regularnie trenujących. BCAA można przyjmować w formie rozpuszczalnego proszku, kapsułek lub tabletek. W naszym rankingu znajdziesz kilka propozycji BCAA – koniecznie sprawdź, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

bcaa [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Olimp Bcaa Xplode Powder 500G – bcaa

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Olimp Bcaa Xplode Powder 500G – Opis:

Regularnie trenujesz, poszukujesz odpowiedniej suplementacji? Olimp BCAA Xplode Powder 500 pewnością trafi w Twój gust. Zawiera on w składzie potężną dawkę aminokwasów, które doskonale radzą sobie z regeneracją organizmu po intensywnych ćwiczeniach. Sprzyja on też prawidłowemu funkcjonowaniu układu nerwowego. Dodatkowy składnik zaś – L-glutamina odpowiada za magazyn oraz transport azotu do mięśni. Producent rekomenduje spożycie 1-2 porcji proszku dziennie, który należy rozpuścić w 200 ml wody i wypić zaraz po przygotowaniu.

 • Kategoria: bcaa
 • Cena: 78,95zł

Optimum Nutrition Bcaa Gold Standard 266G Brzoskwinia Marakuja

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Optimum Nutrition Bcaa Gold Standard 266G Brzoskwinia Marakuja – Opis:

Nutrition BCAA Gold Standard to wyjątkowy kompleks aminokwasów, stworzonych specjalnie pod potrzeby sportowców. Celem stosowania tych używek jest wsparcie organizmu przed, podczas i po zakończeniu treningu. Dodatkowymi ważnymi składnikami są witamina C oraz magnez, redukujące uczucie zmęczenia. Wytrzymałość zaś wspiera unikalna formuła z Różańcem Górskim. Proszek występuje w przystępnym owocowym smaku – brzoskwini i marakui, który znacznie poprawia jakość spożywanego napoju. Jedno opakowanie zawiera 266 g proszku.

 • Kategoria: bcaa
 • Cena: 114,99zł

Trec Bcaa G-Force 90 kap

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Trec Bcaa G-Force 90 kap – Opis:

G-Force BCAA od marki Trec to efektywna, wysoko skoncentrowana mieszanka, którą powinien mieć każdy sportowiec pod ręką. Stworzony on został głównie w celu wsparcia mięśni, zarówno przed treningiem zwiększając wówczas siłę i wydolność, jak i po ćwiczeniach odbudowując tkankę mięśniową oraz redukując objawy przemęczenia. Niezależnie od rodzaju uprawianej dyscypliny, regularne picie BCAA zapobiega przetrenowaniu, hamując rozpad mięśniowych białek. Kompleks G-Force występuje w formie kapsułek, a jego skład jest wolny od cukru, glutenu i laktozy.

 • Kategoria: bcaa
 • Cena: 89,99zł

bcaa – Scitec Bcaa 6400 375 Tab

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Scitec Bcaa 6400 375 Tab – Opis:

Pod etykietą BCAA 6400 od producenta Scitec kryje się opakowanie, w którym zamknięto 375 kapsułek zawierających najwyższą jakość aminokwasów. Dedykowane one są dla każdego, niezależnie od rodzaju trenowanego sportu. Głównymi zaletami przyjmowanych kapsułek jest poprawa bilansu azotowego, regulacja gospodarki węglowodanowej i tłuszczowej oraz odbudowa białek, a tym samym redukcja ich rozpadu. Produkt nie zawiera aspartamu, laktozy i cukru, co można zaliczyć do kolejnych atutów. Jedno opakowanie zawiera 75 porcji, co oznacza, że jedna dawka to 5 kapsułek.

 • Kategoria: bcaa
 • Cena: 85,90zł

Unipro Bcaa X Tra Instant Arbuz 800G – bcaa

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Unipro Bcaa X Tra Instant Arbuz 800G – Opis:

Ostatnią propozycją w tym rankingu jest BCAA X TRA INSTANT UNIPRO od marki Activlab. Aminokwasy te zamknięte zostały w wygodnym do przygotowania proszku. Skierowany on jest do wszystkich miłośników uprawianego regularnie sportu. Skład produktu bogaty jest głównie w leucynę, walinę oraz glutaminę, które wspólnie działając sprzyjają rozwojowi masy mięśniowej, zapobiegając przetrenowaniu. Dla najlepszych efektów gotowy napój należy spożywać codziennie, niezależnie od intensywności treningów – w dni treningowe należy przyjąć dawkę przed i po treningu, w dni nietreningowe zaś jedną porcję przed którymkolwiek z posiłków.

 • Kategoria: bcaa
 • Cena: 97,99zł