Ranking bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery

0
391
Najlepszy


Thule Velocompact 926 + Adapter Na 4 Rower 926-1 - bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery

9.8
bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery – Thule Velocompact 926 + Adapter Na 4 Rower 926-1
Wybór miesiąca


bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery  Bagażnik Rowerowy Na Hak 4 Rowery Quattro 7/13 Pin

9.7
Bagażnik Rowerowy Na Hak 4 Rowery Quattro 7/13 Pin – bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery
Najpopularniejszy


bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery  Inter Pack Quattro 13-pin na 4 rowery

9.5
Inter Pack Quattro 13-pin na 4 rowery – bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery

Najlepszy bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery w 2024

Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery to fantastyczny wynalazek, sprawdzający się głównie u tych osób, które kochają jazdę na rowerze, ale nie zawsze wszędzie mogą na nim dojechać. Z pomocą przychodzi wówczas uchwyt rowerowy, dzięki któremu można bezpiecznie i komfortowo przewieźć w dowolne miejsce rowery dla całej rodziny lub grupki przyjaciół. Tego typu urządzenia są łatwe w obsłudze, nieskomplikowane w montażu i bezproblematyczne w przechowywaniu, gdyż większość modeli można szybko złożyć. Bagażniki najczęściej wykonane są z odpornych na wszelkie uszkodzenia i szkodliwe warunki atmosferyczne materiałów.

bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Thule Velocompact 926 + Adapter Na 4 Rower 926-1 – bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Thule Velocompact 926 + Adapter Na 4 Rower 926-1 – Opis:

Bagażnik rowerowy Thule Velocompact 926 to wyjątkowy uchwyt, dzięki któremu z łatwością można zamontować i przewieźć aż 4 rowery w dowolne miejsce. Platforma jest na tyle uniwersalna, że nadaje się zarówno dla mniejszych rowerków, jak i dla większych, nawet tych o dużym rozstawie osi. Jego montaż jest banalnie prosty – bez użycia specjalistycznych narzędzi i zajmuje niewiele czasu. Dodatkowym atutem sprzętu jest możliwość nachylenia stopki, co oznacza bezproblemowy dostęp do bagażnika samochodowego.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery
 • Cena: 3 383,06zł

Bagażnik Rowerowy Na Hak 4 Rowery Quattro 7/13 Pin

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Bagażnik Rowerowy Na Hak 4 Rowery Quattro 7/13 Pin – Opis:

Kolejną propozycją w kategorii sprzętów do przewożenia jednośladów jest bagażnik rowerowy na hak Quattro. Model ten stworzony został z najwyższej klasy materiałów – niestraszny mu deszcz, śnieg, niska temperatura czy silne słońce. Jest niezwykle wytrzymały, a jego ładowność wynosi około 60 kg. Dzięki niemu z łatwością można przewieźć rowery dla całej rodziny, mając przy tym pewność, że sprzęt bezpiecznie dojedzie w wyznaczone miejsce. Do montażu uchwytu potrzebne są tylko i wyłącznie hak samochodowy oraz odrobina wolnego czasu – nie potrzeba żadnych narzędzi.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery
 • Cena: 1 689,52zł

Inter Pack Quattro 13-pin na 4 rowery

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Inter Pack Quattro 13-pin na 4 rowery – Opis:

Inter Pack Quattro to wyjątkowy przykład bagażnika rowerowego na hak, który został wykonany z trwałych i odpornych na wiele czynników materiałów. Można na nim przewozić 4 jednoślady o łącznej wadze 60 kg. Uwagę zwraca kompaktową konstrukcją, która po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, funkcja odchylania ułatwiająca dostęp do bagażnika samochodowego oraz zabezpieczenie antykradzieżowe zarówno uchwytów, jak i przewożonych rowerów. Dzięki regulacji pasków do spięcia opon rowery zostaną przewiezione w nienaruszonym stanie w bezpieczne miejsce.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery
 • Cena: 3 796,00zł

bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery – Peruzzo Platforma uchylna na 4 rowery Siena

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Peruzzo Platforma uchylna na 4 rowery Siena – Opis:

Bezproblemowa w montażu, łatwa w przechowywaniu i komfortowa w użytkowaniu platforma to fantastyczny gadżet dla czteroosobowej rodziny, kochającej wycieczki rowerowe. Uchwyt Siena 4 od marki Peruzzo to spełniający wszelkie oczekiwania bagażnik, który można zamontować na hak samochodu oraz szybko i bezpiecznie przewieźć rowery w wyznaczone miejsce. Nośność przedstawianego uchwytu to łącznie 60 kg. Bagażnik rowerowy stworzony został z wytrzymałych materiałów, a skuteczne farby proszkowe zapewniają wyjątkową trwałość i odporność na korozję.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery
 • Cena: 3 649,00zł

Amos Tytan Plus 4 Platforma rowerowa na 4 rowery – Bagażnik rowerowy na hak – bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Amos Tytan Plus 4 Platforma rowerowa na 4 rowery – Bagażnik rowerowy na hak – Opis:

Ostatnią propozycją bagażnika rowerowego na hak jest Tytan Plus 4 od renomowanej marki Amos. Ta standardowa platforma posiada wszelkie zalety, jakie powinien mieć uchwyt do bezpiecznego, komfortowego i praktycznego przewożenia jednośladów całej rodziny. Model może być zamontowany na wszystkich rodzajach haków holowniczych oraz charakteryzuje się łatwym, niewymagającym narzędzi montażem. Niepodważalną zaletą jest funkcja odchyłu, umożliwiająca dostęp do bagażnika samochodowego w dowolnym momencie. Atut stanowią także znajdujące się w wyposażeniu światła pozycyjne, postojowe, kierunkowe oraz podświetlanie tablicy.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery
 • Cena: 3 467,24zł