Ranking bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery

0
429
Najlepszy


Westfalia Składany Bagażnik Rowerowy Na Hak Bc60 2 Rowery - bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery

9.8
bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery – Westfalia Składany Bagażnik Rowerowy Na Hak Bc60 2 Rowery
Wybór miesiąca


bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery  Amio Bagażnik Rowerowy Na Hak E Bike 2 Rowery Tbc 02

9.7
Amio Bagażnik Rowerowy Na Hak E Bike 2 Rowery Tbc 02 – bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery
Najpopularniejszy


bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery  Eufab Platforma Na Hak Rower Germany Składany 60Kg

9.5
Eufab Platforma Na Hak Rower Germany Składany 60Kg – bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery

Najlepszy bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery w 2024

Bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery to wyjątkowy gadżet, który umożliwi bezproblemowe przewożenie rowerów w dowolne miejsce samochodem. Jak sama nazwa wskazuje, model ten montuje się na haku samochodowym, co oznacza, że nie trzeba rozmontowywać rowerów, aby je upchnąć do bagażnika lub nawet całkiem zrezygnować z wyjazdu. Montaż tego typu urządzenia jest niezwykle prosty, a z uwagi na niewielkie rozmiary w momencie nieużytkowania można go przewozić w bagażniku samochodowym. Proponowany gadżet jest również całkowicie bezpieczny, zwykle jest małych rozmiarów i odpowiednio przytrzymuje zamontowane pojazdy jednośladowe.

bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: lipiec, 2024

Westfalia Składany Bagażnik Rowerowy Na Hak Bc60 2 Rowery – bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Westfalia Składany Bagażnik Rowerowy Na Hak Bc60 2 Rowery – Opis:

Bagażnik rowerowy na hak BC60 marki Westfalia to praktyczny gadżet do przewożenia rowerów o łącznej masie 60 kg. Idealny na dwa jednoślady – oznacza to, że jadąc na wycieczkę ze swoją drugą połówką, możesz bez problemu zabrać dwa pojazdy ze sobą. Bagażnik jest składany, ma niewielkie rozmiary, łatwo do zmieścić do bagażnika samochodowego, kiedy akurat go nie potrzebujemy. Model wyróżnia wysoka jakość materiałów oraz dbałość o wszystkie elementy, nawet o najdrobniejsze szczegóły. Gadżet wyposażony w światełka LED.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery
 • Cena: 1 776,83zł

Amio Bagażnik Rowerowy Na Hak E Bike 2 Rowery Tbc 02

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Amio Bagażnik Rowerowy Na Hak E Bike 2 Rowery Tbc 02 – Opis:

Szukając komfortowego sprzętu do przewożenia dwóch rowerów, warto zdecydować się na model EBike TBC02 marki Amio. Proponowany bagażnik rowerowy służy do przewożenia zarówno mniejszych rowerków dziecięcych, jak i tych większych – dla dorosłych. Model jest bardzo wytrzymały – pomieści od jednego do czterech rowerów. Produkt Amio jest łatwy w montażu, nie wymaga specjalnych narzędzi do rozłożenia i instalacji. Bagażnik rowerowy na hak wyposażony został także we wszystkie wymagane prawem światła do jazdy. Atutem sprzętu są odpinane ramiona ułatwiające umieszczenie rowerów na platformie.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery
 • Cena: 999,00zł

Eufab Platforma Na Hak Rower Germany Składany 60Kg

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Eufab Platforma Na Hak Rower Germany Składany 60Kg – Opis:

Bagażnik rowerowy na hak to produkt marki Eufab stworzony według niemieckiej technologii. Jest to doskonały, wysokiej klasy uchwyt na rowery, który zapewnia niesamowitą wygodę oraz komfort użytkowania. Dzięki niemu można bezpiecznie przewozić rowery swoim samochodem w dowolne miejsce. Platforma jest w stanie przewozić jednoślady o łącznej masie wynoszącej 60 kg. Montaż uchwytu jest banalnie prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Ogromną zaletą jest funkcja odchylenia, umożliwiająca dostęp do bagażnika samochodowego.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery
 • Cena: 1 776,83zł

bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery – Menabo Merak Tilting 2 Bagażnik Na Hak Rowery

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Menabo Merak Tilting 2 Bagażnik Na Hak Rowery – Opis:

Uchwyt na rowery Merak Tilting 2 renomowanej marki Menabo to kwintesencja wygody i bezpieczeństwa w przewożeniu jednośladów. Sprzęt ten można zamontować na haku samochodowym i komfortowo przewozić w dowolne miejsce rowery. Model idealnie sprawdza się na dwa rowery, jednak przy pomocy dedykowanego zestawu uchwytu i rynny na koła, można go powiększyć dla trzech rowerów. Sama platforma wykonana została z odpornego na uszkodzenia aluminium, waży nieco ponad 12 kg, a jej ładowność wynosi 45 kg. Merak Tilting 2 wyposażona została w komplet wymaganych prawnie do jazdy świateł.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery
 • Cena: 1 776,83zł

Cruz Platforma Bagażnik Rowerowy Frame Na 2 Rowery – bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Cruz Platforma Bagażnik Rowerowy Frame Na 2 Rowery – Opis:

Jedną z tańszych propozycji bagażników rowerowych na hak jest uchwyt Frame od marki Cruz. Dedykowana jest dla tych osób, które wybierają się z żoną, mężem lub przyjacielem na wycieczkę. Dzięki bagażnikowi z łatwością i całkowicie bezpiecznie można przewozić dwa rowery. Proponowany gadżet bez problemu i bez użycia specjalistycznych narzędzi, można zamontować na samochodowym haku. Model wyposażony został w światła pozycyjne, postojowe, przeciwmgłowe, wsteczne, stopu oraz podświetlenie tablicy i kierunkowskazy.

 • Kategoria: bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery
 • Cena: 999,00zł