Ranking aspirator do nosa elektryczny

0
905
Najlepszy


Nosiboo Pro Aspirator Elektryczny Do Nosa Zielony - aspirator do nosa elektryczny

9.8
aspirator do nosa elektryczny – Nosiboo Pro Aspirator Elektryczny Do Nosa Zielony
Wybór miesiąca


aspirator do nosa elektryczny  Beaba Elektryczny Aspirator Do Nosa Mineral Tomydoo

9.7
Beaba Elektryczny Aspirator Do Nosa Mineral Tomydoo – aspirator do nosa elektryczny
Najpopularniejszy


aspirator do nosa elektryczny  Canpol babies elektryczny aspirator do nosa EasyNatural (9/319)

9.5
Canpol babies elektryczny aspirator do nosa EasyNatural (9/319) – aspirator do nosa elektryczny

Najlepszy aspirator do nosa elektryczny w 2024

Katar to jedna z częściej spotykanych, a zarazem dość uciążliwych dolegliwości, szczególnie w przypadku dziecięcego nieżytu górnych dróg oddechowych. Częstym problemem wówczas jest usuwanie zalegającej wydzieliny, co spędza sen z powiek wielu rodziców. Warto więc zaopatrzyć się w elektryczny aspirator do nosa, który szybko i z łatwością oczyści nosek, a także pomoże zadbać o higienę dziecka. Na rynku można spotkać różnorodne modele aspiratorków. Sporą popularnością cieszą się te kolorowe, charakteryzujące się ciekawym kształtem oraz te wyposażone w funkcję odtwarzania ciekawej melodii, skutecznie umożliwiające odwrócenie uwagę dziecka od niezbyt przyjemnego zabiegu. Koniecznie sprawdź nasz ranking, prezentujący aspiratory najchętniej wybierane przez rodziców.

aspirator do nosa elektryczny [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Nosiboo Pro Aspirator Elektryczny Do Nosa Zielony – aspirator do nosa elektryczny

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Nosiboo Pro Aspirator Elektryczny Do Nosa Zielony – Opis:

Aspirator do nosa Nosiboo Pro to wyjątkowy model elektrycznego sprzętu, charakteryzującego się zarówno ciekawym kształtem, jak i wyrazistym kolorem. Urządzenie wyposażone zostało w opatentowaną głowicę Colibri, której zadaniem jest usunięcie wydzieliny z noska dziecka oraz zatrzymanie jej wewnątrz aspiratora, bez przekazywania jej do wnętrza pompy. Na uwagę zasługuje także konstrukcja urządzenia wykonana z całkowicie bezpiecznych materiałów. Atut Nosiboo Pro stanowi siła ssania aspiratora wynosząca od 40 do 80 barów. Aspirator jest niezwykle prosty w obsłudze i nie wymaga specjalnego czyszczenia – regularnego mycia wymaga tylko i wyłącznie główna głowica.

 • Kategoria: aspirator do nosa elektryczny
 • Cena: 498,91zł

Beaba Elektryczny Aspirator Do Nosa Mineral Tomydoo

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Beaba Elektryczny Aspirator Do Nosa Mineral Tomydoo – Opis:

Elektryczny aspirator do nosa Mineral Tomydoo marki Beaba to niezwykle poręczny i kompaktowy model, który szybko pozwoli pozbyć się zalegającej wydzieliny z noska małego dziecka. Urządzenie wykonane zostało z w pełni bezpiecznego silikonu, wolnego od szkodliwych BPA. Decydując się na zakup tego zestawu, otrzymujesz końcówki dopasowane do wieku maluszka – wąska dla niemowląt, szersza dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia oraz dodatkowa końcówka, idealna do gęstej wydzieliny. Działanie aspiratora zależne jest od dwóch baterii AA.

 • Kategoria: aspirator do nosa elektryczny
 • Cena: 191,25zł

Canpol babies elektryczny aspirator do nosa EasyNatural (9/319)

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Canpol babies elektryczny aspirator do nosa EasyNatural (9/319) – Opis:

Elektryczny aspirator do nosa EasyNatural od marki Canpol babies to fantastyczne urządzenie, które ułatwi Twojemu dziecku swobodny oddech w trakcie przeziębienia. Sprzęt ten wyróżnia się na rynku bezprzewodowym działaniem – posiada wbudowany akumulatorek, który należy ładować za pomocą kabla USB. Cichy tryb pracy, umożlwiający odciąganie zalegającej wydzieliny w trakcie snu dziecka oraz 2 wymienne silikonowe końcówki, dopasowane do wieku malucha to niepodważalne atuty tego urządzenia. Aspirator może pracować w trzech trybach – niskim, średnim i wysokim, a jego czyszczenie nie stanowi żadnego problemu.

 • Kategoria: aspirator do nosa elektryczny
 • Cena: 498,91zł

aspirator do nosa elektryczny – Novama Pingo Elektryczny Aspirator Do Nosa Z Melodyjkami 9072667

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Novama Pingo Elektryczny Aspirator Do Nosa Z Melodyjkami 9072667 – Opis:

Aspirator do noska Novama Pingo to rekomendowane urządzenie dla dzieci od pierwszych chwil życia. Doskonale sprawdzi się w trakcie lejącego katarku lub gęstej wydzieliny w górnych drogach oddechowych. Sprzęt z łatwością można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, gdyż jego użytkowanie nie wymaga zasilania prądem stałym. Zestaw posiada także wymienne końcówki, które można dopasować do wieku dziecka, rodzaju wydzieliny i indywidualnych potrzeb. Rewelacyjną zaletę stanowią wbudowane melodyjki, które skutecznie umilają niezbyt przyjemny proces dziecku lub całkowicie odwracają jego uwagę podczas wykonywanego zabiegu.

 • Kategoria: aspirator do nosa elektryczny
 • Cena: 498,91zł

Haxe Aspirator Do Nosa NS1 – aspirator do nosa elektryczny

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Haxe Aspirator Do Nosa NS1 – Opis:

Ostatnim przykładem poręcznego, lekkiego i łatwego w użytkowaniu aspiratora do nosa jest NS1 od marki Haxe. Dedykowany jest on zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. W zestawie można znaleźć cztery końcówki – dwie wąskie oraz dwie szerokie, umożliwiające szybkie i bezproblemowe odciągniecie zalegającej wydzieliny. Sprzęt pracuje niezwykle cicho, a 12 wbudowanych melodii skutecznie odciąga uwagę przestraszonego maluszka podczas wykonywanego zabiegu. Jego niewielkie rozmiary pozwalają zabrać urządzenie w dowolne miejsce. Aspirator działa przy użyciu dwóch baterii AA.

 • Kategoria: aspirator do nosa elektryczny
 • Cena: 649,00zł