Ranking antywirusy

0
464
Najlepszy


Avast Ultimate 10 PC / 2 lata (AVASTULT102) - antywirusy

9.8
antywirusy – Avast Ultimate 10 PC / 2 lata (AVASTULT102)
Wybór miesiąca


antywirusy  BitDefender Internet Security ESD 3 stan/12m (BDISN1Y3D)

9.7
BitDefender Internet Security ESD 3 stan/12m (BDISN1Y3D) – antywirusy
Najpopularniejszy


antywirusy  ESET NOD32 Antivirus 1U 1Rok BOX (ENAY1D1Y)

9.5
ESET NOD32 Antivirus 1U 1Rok BOX (ENAY1D1Y) – antywirusy

Najlepszy antywirusy w 2024

Antywirusy to jedne z najistotniejszych programów na każdym komputerze. Instalacja na dysku chroni zarówno system, jak i pliki przed wirusami, które mogłyby sprawić, że istotne dokumenty znikną z komputera. Jednym ze sposobów, które mogą uchronić wszelkie potrzebne informacje, jest instalacja wysokiej jakości oprogramowania. Warto zainwestować w odpowiednie zabezpieczenie, gdyż tylko wtedy można mieć pewność, że komputer otrzyma najlepszą z możliwych ochron. Ważna jest także pewność, że pliki będą doskonale chronione, a człowiek może być spokojny o kluczową zawartość na dysku.

antywirusy [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Avast Ultimate 10 PC / 2 lata (AVASTULT102) – antywirusy

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Avast Ultimate 10 PC / 2 lata (AVASTULT102) – Opis:

Fantastyczną propozycją antywirusowego programu jest Avast Ultimate 10 PC. Pakiet ten oferuje swoim użytkownikom wszelkie przydatne funkcje, niezbędne do odpowiedniej ochrony ważnych plików na dysku. Doskonale chroni przed szkodliwymi programami, trojanami i innych tego typu wirusów, które mogłyby siać spustoszenie na komputerze. Avast to nie tylko wyjątkowe zabezpieczenie przed wirusami, ale też niezwykle skuteczna sieć VPN. Kupując tego typu pakiet, nie zostawiasz hakerom i cyberprzestępcom żadnej szansy na przechwycenie ważnych informacji.

 • Kategoria: antywirusy
 • Cena: 88,00zł

BitDefender Internet Security ESD 3 stan/12m (BDISN1Y3D)

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

BitDefender Internet Security ESD 3 stan/12m (BDISN1Y3D) – Opis:

Antywirus BitDefender Security ESD to jeden z mniej znanych, ale równie skutecznych, jak te popularne na rynku, programów do ochrony całej zawartości dysku Twojego komputera. Instalując tego typu pakiet, otrzymujesz zabezpieczenie wszystkich zapisanych plików i skaner wspomagający każdy ruch w bankowości internetowej lub podczas zakupów online. W momencie wykrycia zagrożenia, antywirus natychmiast usuwa wszelkie podejrzane aktywności, pozostawiając tym samym nienaruszony stan dysku komputera.

 • Kategoria: antywirusy
 • Cena: 75,50zł

ESET NOD32 Antivirus 1U 1Rok BOX (ENAY1D1Y)

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

ESET NOD32 Antivirus 1U 1Rok BOX (ENAY1D1Y) – Opis:

Antywirus ESET NOD32 to wyjątkowy program, znany przez wielu grafików komputerowych, fotografów oraz wszystkich tych, którzy posiadają niezwykle ważne informacje na własnych dyskach. Zaufany antywirus zapewnia rozprzestrzenianiu się infekcji na komputerze, usuwa podejrzane zagrożenia, a także skanuje na bieżąco wszelkie aplikacje i przeglądarki, nawet w momencie bezczynności. ESET jest zdolny także do skanowania zapisanej pamięci. Proponowany antywirus ceniony jest też za wykrywanie zagrożeń, które są w stanie przetrwać ponowną instalację systemu operacyjnego.

 • Kategoria: antywirusy
 • Cena: 269,00zł

antywirusy – Norton 360 Deluxe 5PC / 1Rok

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Norton 360 Deluxe 5PC / 1Rok – Opis:

Chcąc ochronić swój dysk przed niekontrolowanym działaniem własnych dzieci w sieci oraz instalacją wszystkich podejrzanych aktywności na komputerze, warto zainwestować w znany na całym świecie program antywirusowy Norton 360 Deluxe. Sprawdzi się on w systemach Android, iOs oraz wiele innych. Ogromnym atutem Nortona jest kompleksowa ochrona 5 komputerów jednocześnie przed zagrożeniami, przez które mogły zniknąć wszystkie istotne pliki z dysku. Jeśli więc chcesz zainstalować skaner, który będzie kontrolował każdy Twój ruch, zakup koniecznie antywirus Norton 360 Deluxe.

 • Kategoria: antywirusy
 • Cena: 269,00zł

Kaspersky Internet Security 2 stanowiska 1 rok kontynuacja – antywirusy

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Kaspersky Internet Security 2 stanowiska 1 rok kontynuacja – Opis:

Elektroniczna wersja zaufanego programu antywirusowego Kaspersky Internet Security to najlepsza oferowana ochrona na rynku. Kupując tego typu zabezpieczenie, otrzymujesz rok licencji na szpiegowskie oprogramowanie, wirusy, kryptolokery i ataki podejrzanych osób. Doskonale sprawdzi się na komputerach z systemem Android, PC i Mac. Kaspersky chroni Twoje płatności internetowe, blokuje szkodliwe programy oraz szyfruje wszelkie hasła i dane wysyłane online. Pakiet bogaty jest również w aplikację czyszczenia komputera, anti-spam oraz blokowanie banerów.

 • Kategoria: antywirusy
 • Cena: 149,00zł