Ranking antena pokojowa

0
617
Najlepszy


6619# Antena tv pokojowa aktywna w1e mux123 8 Blow - antena pokojowa

9.8
antena pokojowa – 6619# Antena tv pokojowa aktywna w1e mux123 8 Blow
Wybór miesiąca


antena pokojowa  Pokojowa antena radiowa ze wzmacniaczem Sonus FM

9.7
Pokojowa antena radiowa ze wzmacniaczem Sonus FM – antena pokojowa
Najpopularniejszy


antena pokojowa  Spacetronik Antena Pokojowa Dvb-T Locus

9.5
Spacetronik Antena Pokojowa Dvb-T Locus – antena pokojowa

Najlepszy antena pokojowa w 2024

Urządzeniem, od którego w dużej mierze zależy dobra jakość obrazu, wystarczający sygnał i odbieranie większej ilości kanałów w telewizji lub radiu, jest antena pokojowa. Większość modeli pozwala na odbiór DVB-T, DVB-T2, DAB oraz DAB+. Anteny przedstawione w naszym rankingu różnią się rodzajem, sposobem montażu oraz wyglądem. Spotkasz tutaj więc płaskie anteny panelowe lub takie, zbudowane z podstawki i pionowego odbiornika. Sprzęty te dzielą się także na aktywne i pasywne, czyli ze wbudowanym wzmacniaczem lub bez – jego obecność jednak jest dość istotna, gdyż odpowiada on za lepszą jakość obrazu i dźwięku.

antena pokojowa [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

6619# Antena tv pokojowa aktywna w1e mux123 8 Blow – antena pokojowa

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

6619# Antena tv pokojowa aktywna w1e mux123 8 Blow – Opis:

Antena pokojowa MUX1238 marki Blow to idealnie sprawdzająca się wewnętrzna, siatkowa antena w kolorze czarnym. Ma 25 cm wysokości, 46 cm szerokości i 7 cm długości, co oznacza, że zmieści się nawet w ciasnym zakamarku. Z jej pomocą poziom sygnału może osiągnąć próg 85 dB, a maksymalna moc wynosi 35,5 dB. Bezproblemowo odbiera UHF, VHF oraz radio FM. Uwagę zwraca jej proste, ale jakże solidne wykonanie – podstawka pomalowana jest proszkowym lakierem na kolor czarny, wzmacniacz zaś ukryty jest pod przeźroczystym plastikiem, niesprawiającym żadnych problemów w trakcie montażu.

 • Kategoria: antena pokojowa
 • Cena: 74,74zł

Pokojowa antena radiowa ze wzmacniaczem Sonus FM

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Pokojowa antena radiowa ze wzmacniaczem Sonus FM – Opis:

Pokojowa antena radiowa ze wzmacniaczem Sonus FM od producenta Bartczak Electronics to rewelacyjny wybór, jeśli potrzebujesz wzmocnić oraz poprawić jakość odbioru stacji radiowych z zakresu 88-108 MHz. Wzmocnienie to wynosi 18 dB. Decydując się na zakup tego kompletu, otrzymujesz oprócz anteny zasilacz z separatorem napięcia oraz przewód o długości 1,7 m, co umożliwi umieszczenie urządzenia w dogodnym miejscu – na szafce, oknie bądź obok radia. Sama antena wygląda bardzo elegancko i bez problemu wpasuje się w design każdego pomieszczenia.

 • Kategoria: antena pokojowa
 • Cena: 50,00zł

Spacetronik Antena Pokojowa Dvb-T Locus

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Spacetronik Antena Pokojowa Dvb-T Locus – Opis:

Jakość obrazu w Twoim telewizorze pozostawia wiele do życzenia? Koniecznie zdecyduj się na zakup anteny pokojowej Locus TV z zasilaczem DC. Stworzona została z myślą o wymagających użytkownikach, którzy nie posiadają dostępu do zewnętrznej anteny DVB-T/T2. Z tym modelem możesz oglądać kanały telewizyjne w najwyższej jakości Ultra HD, Full HD oraz 4K. Dodatkowo antena wygląda bardzo nowocześnie, posiada czarne, błyszczące wykończenie, a sama konstrukcja zbudowana została z wysokiej jakości, odpornych materiałów. Zaletą jest również wbudowany filtr LTE.

 • Kategoria: antena pokojowa
 • Cena: 74,74zł

antena pokojowa – LIBOX ANTENA RTV PANELOWA DVW POKOJOWA DVB-T LB0180

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

LIBOX ANTENA RTV PANELOWA DVW POKOJOWA DVB-T LB0180 – Opis:

Antena panelowa DVW LB0180 od marki Libox to urządzenie, które może zająć honorowe miejsce w Twoim domowy zaciszu. Z uwagi na niewielkie rozmiary, idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie nie ma możliwości montażu wielkogabarytowych anten. Producent gwarantuje pobór nieprzerwanego sygnału w zakresie VHF i UHF oraz telewizji cyfrowej DVB-T, oraz jej skuteczny zasięg w promieniu 30 km. Ten atrakcyjny cenowo komplet zawiera wszelkie niezbędne akcesorium do podłączenia anteny – wtyk podłączany do sieci 230 V oraz kabel z zasilaczem.

 • Kategoria: antena pokojowa
 • Cena: 88,00zł

Evology Antena Pokojowa (LMHDi300) – antena pokojowa

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Evology Antena Pokojowa (LMHDi300) – Opis:

Antena pokojowa LMHDI300 od producenta Evology to przykład urządzenia pasywnego, do którego pracy nie jest konieczny wzmacniacz. Stworzona została głównie do odbioru sygnału w warunkach miejskich, czyli tam, gdzie odległość od nadajnika nie musi przekraczać 20 km. Sprzęt bezproblemowo odbiera strumień Full HD, co pozwala użytkownikowi oglądanie ulubionych filmów i seriali w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Antena ta prezentuje się niezwykle elegancko, wyglądem przypomina głośnik kina domowego, więc śmiało można stwierdzić, że idealnie wpasuje się w design każdego pomieszczenia.

 • Kategoria: antena pokojowa
 • Cena: 99,63zł