Ranking antena kierunkowa o dużym zysku

0
756
Najlepszy


Libox LB1000 - antena kierunkowa o dużym zysku

9.8
antena kierunkowa o dużym zysku – Libox LB1000
Wybór miesiąca


antena kierunkowa o dużym zysku  Telkom-Telmor ASR CLASIC P20

9.7
Telkom-Telmor ASR CLASIC P20 – antena kierunkowa o dużym zysku
Najpopularniejszy


antena kierunkowa o dużym zysku  Antena DVB-T MT900 MITON kierunkowa pasywna 16 dB MUX8

9.5
Antena DVB-T MT900 MITON kierunkowa pasywna 16 dB MUX8 – antena kierunkowa o dużym zysku

Najlepszy antena kierunkowa o dużym zysku w 2024

Telewizja to jedno z mediów, które nieustannie towarzyszy nam każdego dnia. Nie zawsze jednak oglądanie ulubionych programów jest przysłowiową bułką z masłem. Dobry odbiór zależny jest głównie od parametrów telewizora, dekodera, ale również od anteny. Antena kierunkowa to element, w który powinien zaopatrzyć się każdy miłośnik dobrego kina w zaciszu własnego domu. Sprzęt ten zwiększa zasięg oraz odbierany sygnał, co oznacza, że działa jako wspomagacz dekodera. Tego typu anteny charakteryzują się dużym zyskiem, a przy dobrej topografii terenu wynik ten może oscylować w okolicach 60 km. Wybierając tego typu urządzenie, warto zwrócić uwagę na rodzaj montażu oraz materiał, z jakiego powstała, gdyż przy zewnętrznym montażu będzie narażona na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

antena kierunkowa o dużym zysku [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Libox LB1000 – antena kierunkowa o dużym zysku

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Libox LB1000 – Opis:

Pierwszym przykładem anteny kierunkowej o dużym zysku jest Libox LB1000. Jest to sprzęt dedykowany głównie tam, gdzie odbiornik telewizyjny ma problem z uzyskaniem dobrego zasięgu. Zaprojektowana została z myślą o odbiorze naziemnej telewizji cyfrowej oraz radia cyfrowego. Obsługuje ona DVB-T/T2 oraz DTT/HDTV. Jest niezwykle prosta w montażu, nie wymaga użycia narzędzi. Jej ogromnym atutem jest wbudowany symetryzator, którego zadaniem jest niwelacja wszelkich zakłóceń. Libox jest odporna na słońce i wodę.

 • Kategoria: antena kierunkowa o dużym zysku
 • Cena: 94,97zł

Telkom-Telmor ASR CLASIC P20

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Telkom-Telmor ASR CLASIC P20 – Opis:

Antena kierunkowa o dużym zysku od Telkom ASR CLASIC P20 od marki Telmor to jedna z najbardziej nowoczesnych anten dedykowanych do odbioru sygnałów telewizji cyfrowej DVB-T. Dzięki niej oglądanie ulubionych programów może odbywać się bez jakichkolwiek zakłóceń oraz w dobrej jakości. Bez problemu pobiera sygnał VHF, UHF oraz radiowy DAB. Zasilany napięciem z zakresu od 5 do 24 V wbudowany niskoszumny przedwzmacniacz to jeden z elementów wspomagających dekoder. Stworzona głównie do użytku zewnętrznego.

 • Kategoria: antena kierunkowa o dużym zysku
 • Cena: 195,00zł

Antena DVB-T MT900 MITON kierunkowa pasywna 16 dB MUX8

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Antena DVB-T MT900 MITON kierunkowa pasywna 16 dB MUX8 – Opis:

Antena kierunkowa MT900 od marki Miton to przykład solidnie zbudowanego urządzenia, przeznaczonego do użytku zewnętrznego. Nie wymagająca zasilania aAntena o dużym zysku odpowiednia jest do odbioru sygnału cyfrowego, analogowego oraz DVB-T z nadajników naziemnych. Jej ogromną zaletą jest możliwość montażu w polaryzacji zarówno pionowej, jak i poziomej. Dodatkowo wyposażona została w filtr LTE, dzięki czemu ma większy zakres odbieranych częstotliwości. Producent gwarantuje do 80 km zasięgu od nadajnika.

 • Kategoria: antena kierunkowa o dużym zysku
 • Cena: 94,97zł

antena kierunkowa o dużym zysku – Emos TX-16LTE Triplex

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Emos TX-16LTE Triplex – Opis:

Jeśli jakość odbieranego sygnału w Twojej telewizji pozostawia wiele do życzenia, koniecznie zaopatrz się w antenę kierunkową z dużym zyskiemTX-16LTE Troplex od marki Emos. Stworzona została z myślą o wzmocnieniu zasięgu odbiornika cyfrowego i sygnału naziemnego DVB-T oraz DVB-T2 w paśmie UHF. Antena ta może być montowana bez użycia narzędzi w pozycji zarówno pionowej, jak i poziomej. Sprzęt przystosowany został do zewnętrznego użytkowania, jest odporna na każdą pogodę, a jej wzmacniacz ukryty został w obudowie metalowej. Idealnie sprawdzi się do przyczep i kamperów.

 • Kategoria: antena kierunkowa o dużym zysku
 • Cena: 94,99zł

Opticum AX1000 – antena kierunkowa o dużym zysku

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Opticum AX1000 – Opis:

Ostatnią naszą propozycją w tym rankingu jest antena kierunkowa AX 1000+ LTE COMBO VHF-UHF producenta Opticum. Skierowana jest szczególnie dla wszystkich tych osób, które na co dzień zmagają się z dotkliwym problemem zanikającego sygnału, przez co nie mogą obejrzeć ulubionego serialu lub filmu. Antena ta posiada wbudowany filtr LTE wraz z symetryzatorem, które gwarantują brak zakłóceń w odbiorze sygnału oraz dobrą jakość obrazu. Urządzenie producenta Opticum stworzone zostało z aluminium, odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne i uszkodzenia.

 • Kategoria: antena kierunkowa o dużym zysku
 • Cena: 105,00zł