Ranking amplituner

0
354
Najlepszy


Yamaha RX-V4A Czarny - amplituner

9.8
amplituner – Yamaha RX-V4A Czarny
Wybór miesiąca


amplituner  Denon AVR-S660H

9.7
Denon AVR-S660H – amplituner
Najpopularniejszy


amplituner  SONY STR-DH590 czarny

9.5
SONY STR-DH590 czarny – amplituner

Najlepszy amplituner w 2024

Amplituner to fantastyczny gadżet, pozwalający wzmocnić dźwięk w kinie domowym. Przed zakupem tego rodzaju sprzętu, warto wziąć pod uwagę rozmieszczenie mebli w domu, własne potrzeby oraz jego dodatkowe funkcje. Dobrej jakości amplituner powinien posiadać odbiornik, zasilacz, a także wzmacniacz. Amplituner stereo sprawdzi się znakomicie u osób, które lubią słuchać muzyki w dobrej jakości. W przypadku chęci stworzenia namiastki kina we własnym, domowym zaciszu, warto zdecydować się na amplituner wielokanałowy, ulepszający dźwięk i potęgujący wrażenia w trakcie seansu. Ostatnie lata to również okres, kiedy na popularności sporo zyskał sprzęt złożony z głośnika centralnego, kolumn od subwoofera, co niesamowicie podbija bas.

amplituner [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 3 199,00zł

WYBÓR MIESIĄCA

Denon AVR-S660H

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 3 169,00zł

NAJLEPSZY

SONY STR-DH590 czarny

9.5
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 3 249,00

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 3 299,00zł

Yamaha RX-V4A Czarny – amplituner

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Yamaha RX-V4A Czarny – Opis:

Jeśli chcesz stworzyć w swoim domu prawdziwe centrum rozrywki, koniecznie zdecyduj się na 5-kanałowy amplituner Yamaha RX-V4A o mocy 115 W. Urządzenie wyposażone zostało w kilka złączy HDMI, obsługujące 4K, co zapewnia wysoką jakość obrazu, niesamowity dźwięk i rewelacyjne kolory. Z uwagi na funkcje ALLM, QMS, VRR, QFT, sprzęt dedykowany jest również dla graczy komputerowych. Proponowany amplituner może być obsługiwany za pomocą asystentów głosowych, aplikacji MusicCast lub tradycyjnego pilota. Jego dodatkowe atuty stanowią wbudowane radio internetowe, Spotify, dwuzakresowe Wi-Fi oraz Bluetooth.

 • Kategoria: amplituner
 • Cena: 3 199,00zł

Denon AVR-S660H

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Denon AVR-S660H – Opis:

Amplituner Denon AVR-S660H to sprzęt stworzony z myślą o doskonałym dźwięku przestrzennym. Nowoczesna technologia sprawiła, że urządzenie jest idealne dla graczy oraz miłośników dobrego kina we własnym salonie. Amplituner obsługuje rozdzielczość 8K, jest kompatybilny z HDCP i wyposażony został w 6 wejść HDMI oraz jedno wyjście HDMI. Niepodważalną zaletę stanowi wbudowany tuner FM. Platforma multi-room idealnie sprawdza się do bezprzewodowego steamingu muzyki. Na uwagę zasługuje także niewyróżniający się kształt i popularny kolor, dzięki czemu sprzęt z łatwością wpasuje się w różnorodne style w każdym domu.

 • Kategoria: amplituner
 • Cena: 3 169,00zł

SONY STR-DH590 czarny

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

SONY STR-DH590 czarny – Opis:

Chcąc zwiększyć moc dźwięku we własnym domu, kupić urządzenie kompatybilne z posiadanym kinem domowym i słuchać muzyki z dobrym basem, warto pomyśleć o nabyciu amplitunera Sony STR-DH590 o mocy 145 W. Przejrzysty obraz i doskonała jakość to zasługa zastosowanej technologii Dolby Vision oraz sygnał 4K HDR. 4 wejścia HDMI i jedno wyjście umożliwiają połączenie jednocześnie z telewizorem, konsolą oraz odtwarzaczem UHD Blu-ray DISC. Ten niezwykle elegancki z wyglądu sprzęt jest prosty w obsłudze i może działać za pomocą pilota.

 • Kategoria: amplituner
 • Cena: 3 249,00zł

amplituner – Onkyo TX-8220 czarny

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Onkyo TX-8220 czarny – Opis:

Amplituner Onkyo TX-8220 w kolorze czarnym to stereofoniczny sprzęt dedykowany głównie dla miłośników dobrej muzyki. Odbiór którejkolwiek stacji odbywa się bez najmniejszych zakłóceń, szumów i zniekształceń. Nowoczesny tuner umożliwia także odbiór w technologii DAB+. Korzystając z analogowej modulacji częstotliwości, urządzenie jest w stanie zapisać 40 ulubionych stacji użytkownika. Amplituner posiada pięć wbudowanych wejść, w tym cztery analogowe i jedno gramofonowe. Uwagę przykuwa także wysoka moc sprzętu – 200 W oraz możliwość sparowania amplitunera ze smartfonem.

 • Kategoria: amplituner
 • Cena: 3 299,00zł

Pioneer SX10AE czarny – amplituner

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Pioneer SX10AE czarny – Opis:

Stereofoniczny amplituner Pioneer SX10AE z mocą 100 W to fantastyczny model zintegrowanego z czterema wejściami liniowymi, Bluetooth, wyjściem Tape i częścią radiową urządzenia, który pozwoli na odbiór dobrej muzyki w wyjątkowej jakości. Sprzęt wyróżnia połączenie A/B głośników, co umożliwia podłączenie subwoofera lub słuchawek. Amplituner posiada możliwość eliminowania płaskiego dźwięku za pomocą przełączanego tuningu Ultra Heavy Bass, co stanowi ogromny atut sprzętu. Na urządzenie Pioneer SX10AE można wysyłać ulubione utwory, zarówno ze smartfonu, jak i tabletu.

 • Kategoria: amplituner
 • Cena: 3 199,00zł