Ranking alokomat

0
291
Najlepszy


AlcoForce RAPTOR - alokomat

9.8
alokomat – AlcoForce RAPTOR
Wybór miesiąca


alokomat  Promiler Isober 30

9.7
Promiler Isober 30 – alokomat
Najpopularniejszy


alokomat  PRO-X5 Plus

9.5
PRO-X5 Plus – alokomat

Najlepszy alokomat w 2024

Niejeden kierowca znalazł się w swoim życiu w sytuacji, kiedy zastanawiał się, czy może już prowadzić pojazd, czy w jego krwi nadal zostały promile, będące pamiątką szalonej nocy lub umilonego wieczoru. Aby rozwiać tego typu wątpliwości w przyszłości, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości alkomat, który pomoże sprawdzić, w jakim momencie można bezpiecznie kierować swój samochód. Nasz ranking przedstawia pięć najlepszych, polecanych przez wielu użytkowników modeli alkomatów. Koniecznie sprawdź i wybierz dla siebie najlepszy sprzęt!

alokomat [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

NAJPOPULARNIEJSZY

AlcoForce RAPTOR – alokomat

9.8

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 1 197,00zł

WYBÓR MIESIĄCA

Promiler Isober 30

9.8
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 499,00zł

NAJLEPSZY

PRO-X5 Plus

9.5
KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 1 299,00

KUP NA CENEO.PL

💰 Cena: 1 339,00zł

AlcoForce RAPTOR – alokomat

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

AlcoForce RAPTOR – Opis:

Alkomat AlcoForce Raptor AT7000 to jeden z droższych modeli, będący doskonałym zamiennikiem profesjonalnych sprzętów, stosowanych głównie przez policjantów. Dedykowany jest on głównie do przeprowadzania pomiarów przesiewowych przez większą liczbę osób. Badanie tego typu sprzętem nie wymaga użycia ustnika. Raptor może działać w dwóch trybach – ręcznym i automatycznym. Jedna kalibracja wystarcza na około 1000 pomiarów lub 12 miesięcy użytkowania. Jego dodatkowymi atutami są sygnalizatory w kolorze czerwonym i zielonym oraz latarka.

 • Kategoria: alokomat
 • Cena: 1 197,00zł

Promiler Isober 30

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Promiler Isober 30 – Opis:

Jeśli często zastanawiasz się, czy możesz już prowadzić swój pojazd, koniecznie zastanów się nad zakupem alkomatu podręcznego Promiler Isober 30. Sprzęt ten wyróżnia zwiększona wytrzymałość sensora, czego efektem jest wyjątkowo dokładny i stabilny pomiar. Wygodnym, wbudowanym elementem jest wysuwany ustnik, który sprawdzi się w przypadku braku zapasowych ustników. Alkomat działa przy pomocy baterii AAA o napięciu 1,5 V. Zestaw zawiera ochronne etui, idealne do przechowywania urządzenia i niezbędnego akcesorium.

 • Kategoria: alokomat
 • Cena: 499,00zł

PRO-X5 Plus

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

PRO-X5 Plus – Opis:

Niezwykle poręcznym alkomatem, idealnym do codziennego, domowego zastosowania jest Pro X-5+. Urządzenie jest przykładem wiarygodnego sprzętu z wysokiej półki, w którym zastosowano najnowszą wersję oprogramowania, dzięki czemu jest niezwykle dokładny i łatwy w użytkowaniu. Za jego stabilne wyniki odpowiada jeden z nowszych sensorów elektrochemicznych skalibrowanych do zakresu pomiarowego od 0.000 do 5.000 promili. Dodatkowymi funkcjami alkomatu są wskaźnik kalibracji oraz zapamiętywanie dziesięciu ostatnich wyników pomiarów. Do działania potrzebne są dwie baterie AAA.

 • Kategoria: alokomat
 • Cena: 1 299,00zł

alokomat – AlcoFind Expert

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

AlcoFind Expert – Opis:

AlcoFind Expert to przykład elektrochemicznego alkomatu, stworzonego głównie do indywidualnych pomiarów. Sprzęt wyposażony został w platynowy sensor elektroniczny klasy Premium – stosowany głównie w alkomatach policyjnych, co gwarantuje wysoką jakość urządzenia i dokładność wykonywanych badań. AlcoFind Expert zawiera także wbudowaną pamięć, pozwalającą zapisać kilkanaście wcześniejszych pomiarów. Samo urządzenie prezentuje się niezwykle elegancko, a dodatkowe zalety stanowią czytelny wyświetlacz oraz komplet zapasowych ustników dołączonych do zestawu.

 • Kategoria: alokomat
 • Cena: 1 339,00zł

Xblitz Spirit – alokomat

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Xblitz Spirit – Opis:

Jednym z tańszych, ale równie dobrych, jak poprzednie alkomatów jest model Spirit od marki Xblitz. Ten niewielki, niezwykle poręczny sprzęt wyposażony został w zaawansowany, półprzewodnikowy sensor, który z łatwością dokonuje dokładnego pomiaru promili w wydychanym powietrzu. Wygodę użytkowania zapewniają duży i czytelny wyświetlacz oraz kontrolka statusu urządzenia, pomagająca rozpoznać, kiedy alkomat jest gotowy do pomiaru. Do zestawu dołączonych zostało także pięć ustników. Do poprawnej pracy alkomat wymaga dwóch baterii AAA o napięciu 1,5 V.

 • Kategoria: alokomat
 • Cena: 1 199,00zł