Ranking alarm bezprzewodowy

0
788
Najlepszy


Bezprzewodowy alarm GSM + WiFi HXA006 4G LTE z aplikacją TUYA SMART - C3 + syrena bezprzewodowa - alarm bezprzewodowy

9.8
alarm bezprzewodowy – Bezprzewodowy alarm GSM + WiFi HXA006 4G LTE z aplikacją TUYA SMART – C3 + syrena bezprzewodowa
Wybór miesiąca


alarm bezprzewodowy  Olympia System Alarmowy Bezprzewodowy Protect 9630

9.7
Olympia System Alarmowy Bezprzewodowy Protect 9630 – alarm bezprzewodowy
Najpopularniejszy


alarm bezprzewodowy  Luxury Zestaw Bezprzewodowy Alarm Gsm 5 Czujek + Syrena

9.5
Luxury Zestaw Bezprzewodowy Alarm Gsm 5 Czujek + Syrena – alarm bezprzewodowy

Najlepszy alarm bezprzewodowy w 2024

Bezprzewodowy alarm to wygodny i prosty system, którego zadaniem jest całodobowa ochrona danego obiektu oraz ewentualne powiadomienia o wszelkich niebezpieczeństwach. Urządzenia tego typu mają na celu zwiększyć poziom bezpieczeństwa oraz komfort psychiczny wszystkich domowników. Ten nowoczesny system sprawdzi się zatem idealnie do mieszkań, domów, domków letniskowych czy też większych obiektów, typu biuro czy szkoła. W naszym rankingu znajdziesz najchętniej wybierane oraz polecane przez wielu użytkowników zestawy alarmowe, które pozwolą każdemu zadbać o dobytek i należyte bezpieczeństwo.

alarm bezprzewodowy [ RANKING ]

Aktualizacja rankingu: czerwiec, 2024

Bezprzewodowy alarm GSM + WiFi HXA006 4G LTE z aplikacją TUYA SMART – C3 + syrena bezprzewodowa – alarm bezprzewodowy

1
9.9/10
OCENA OGÓLNA

Bezprzewodowy alarm GSM + WiFi HXA006 4G LTE z aplikacją TUYA SMART – C3 + syrena bezprzewodowa – Opis:

Chcąc cieszyć się upragnionym i odpowiednim poziomem bezpieczeństwa, warto zaopatrzyć się w bezprzewodowy alarm, wyposażonym w WIFI oraz aplikację TUYA, umożliwiającym sprawne i bezproblemowe działanie każdego dnia. Jego wbudowana syrena alarmowa powiadamia użytkownika o zbliżającym się niebezpieczeństwie na poziomie 90 DB. Dołączona bateria wystarcza na około 500 mAh działania. Rozmiary alarmu są na tyle optymalne, że pozwolą na umieszczenie go w najwygodniejszym miejscu w dowolnym pomieszczeniu.

 • Kategoria: alarm bezprzewodowy
 • Cena: 665,00zł

Olympia System Alarmowy Bezprzewodowy Protect 9630

2
9.7/10
OCENA OGÓLNA

Olympia System Alarmowy Bezprzewodowy Protect 9630 – Opis:

System alarmowy Protect 9630 od producenta Olympia to kompleksowy zestaw, gotowy do montażu i ochrony użytkownika przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Głównymi atutami przedmiotu są podświetlany, czytelny, 13-cyfrowy wyświetlacz oraz wygodny w użytkowaniu zestaw głośnomówiący. Bezprzewodowy alarm został wyposażony w różnorodne tryby, typu domowy, cichy, alarmowy czy rozbrojony. Dodatkową zaletą jest możliwość podsłuchu. Proponowany zestaw jest łatwy w instalacji i można go rozbudować do 32 czujników w całym obiekcie.

 • Kategoria: alarm bezprzewodowy
 • Cena: 446,74zł

Luxury Zestaw Bezprzewodowy Alarm Gsm 5 Czujek + Syrena

3
9.6/10
OCENA OGÓLNA

Luxury Zestaw Bezprzewodowy Alarm Gsm 5 Czujek + Syrena – Opis:

Szukając urządzenia, które wspomoże domowników w ochronie dobytku oraz zwiększy ich poczucie bezpieczeństwa, warto zdecydować się na bezprzewodowy alarm od marki Luxury. Kompletny zestaw zawiera wszelkie potrzebne elementy do sprawnego i łatwego montażu. Wyposażony został w pięć czujek, których zadaniem jest wykrywanie ruchu w pomieszczeniu. Idealnie sprawdzi się zarówno do kontrolowania mieszkań, jak i jednorodzinnych domków. W momencie wykrycia jakiegokolwiek zagrożenia alarm szybko i skutecznie poinformuje użytkownika o zbliżającym się niebezpieczeństwie.

 • Kategoria: alarm bezprzewodowy
 • Cena: 665,00zł

alarm bezprzewodowy – Cee Bezprzewodowy Alarm Gb115 Szczekanie Psa

4
9.5/10
OCENA OGÓLNA

Cee Bezprzewodowy Alarm Gb115 Szczekanie Psa – Opis:

Bezprzewodowy alarm GB115 od marki Cee to jeden z prostszych i tańszych modeli, który pomoże podnieść komfort psychiczny każdego domownika oraz zadbać o jego dobytek. Alarm jest na tyle mały, że nie wymaga montażu. Rewelacyjnie sprawdzi się jako dodatkowa forma zabezpieczenia. Jego główne atuty stanowią obsługa zdalnym pilotem oraz 8 poziomów głośności. Alarm bez problemu włączy się w momencie wykrycia ruchu w odległości 10 metrów od sygnalizatora. W razie potrzeb można go również uruchomić wbudowanym na pilocie przyciskiem SOS.

 • Kategoria: alarm bezprzewodowy
 • Cena: 446,74zł

Orno Alarm Bezprzewodowy Bateryjny Z Wbudowaną Syreną I Sygnalizatorem Świetlnym Sterowany Pilotem ORMA715 – alarm bezprzewodowy

5
9.3/10
OCENA OGÓLNA

Orno Alarm Bezprzewodowy Bateryjny Z Wbudowaną Syreną I Sygnalizatorem Świetlnym Sterowany Pilotem ORMA715 – Opis:

Jeśli szukasz przystępnego cenowo, a zarazem dobrego jakościowo bezprzewodowego alarmu, to model ORMA715 od producenta Orno, jest idealny dla Ciebie. Zestaw składa się ze wbudowanej syreny, sygnalizatora świetlnego oraz pilota, który ułatwia zdalne sterowanie sprzętem. Świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach lub jako dodatkowe zabezpieczenie. Do głównych zalet można zaliczyć donośny dźwięk w momencie wykrycia ruchu, łatwy, nieskomplikowany montaż oraz niewielkie rozmiary, umożliwiające instalację sprzętu w dowolnym zakamarku.

 • Kategoria: alarm bezprzewodowy
 • Cena: 449,00zł